tiktok logo

Koncert charytatywny dla Julka! – MUERTE | MIKI FIN | KUBAKUBA / 28.08.2025 / stage2 / 18:30

Koncert charytatywny dla Julka w VooDoo Club!

—————————————————-
VooDoo Club [Stage 2]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A,
01-242 Warszawa

18:30 – Otwarcie drzwi
19:15 – Muerte
20:00 – Miki Fin
21:15 – KubaKuba

Bilety: Co łaska – Dochód z koncertu zostanie przekazany na Julka, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Niezbędna dla niego będzie operacja nóżek w USA.

Link do zgody dla osób niepełnoletnich: https://www.voodooclub.pl/…/PISEMNA-ZGODA-OSWIADCZENIE…

—————————————————-
Z tej okazji wystąpią 3 zespoły z kompletnie różnych bajek.

▶️ Miki Fin – altpopowy duet z Warszawy. Melodyjne granie gitarowo-elektrocznicze. Idealna muzyka do wieczornej jazdy autem latem i porannej jazdy rowerem zimą.
W tym roku wydali EPkę pt. „Ulubiony Koniec Świata”
Duet tworzą Krzysiek Kiedo – producent muzyczny i multiinstrumenalista a także Mateusz Maranowski – gitarzysta i autor tekstów. Na żywo wystąpi także na chórkach Kamila Pacholak.

▶️ Muerte – to hard rockowy kwartet – gramy mocno, ale z wyczuciem. Łączymy ciężar gitar z melodyjnymi liniami i przestrzenią, która pozwala wybrzmieć emocjom.

Blisko nam do klimatów Alter Bridge, Foo Fighters czy Audioslave, choć od początku szukamy własnego brzmienia. Za nami dziesiątki koncertów klubowych i występy na większych scenach, m.in. Ursynaliach, Slot Art Festivalu i Juwenaliach UW. Pojawiliśmy się w muzycznym Teleexpressie, zagraliśmy na żywo w Radiu Dla Ciebie, a nasze utwory były recenzowane w Metal Hammerze.

Najlepiej czujemy się na scenie – każdy koncert to dla nas coś więcej niż granie. To spotkanie i wspólna energia. Jeśli lubisz muzykę, która ma i pazur, i melodię – widzimy się w VooDoo Club!

▶️ KubaKuba – Jeden Kuba gra na gitarze, śpiewa, komponuje i produkuje.

Drugi zgrubsza to samo, tylko mniej śpiewa.
Jeden organizował taki cykl wydarzeń Studio Eksperymentalne Radia Kapitał. Drugiemu się zdarzyło grać w stodole na skraju lasu, a nawet w krzakach. Jeden wcześnie wstaje, a drugi trochę później. Obaj kochają Ludmiłę Jakubczak i Briana Eno.
Razem siadają i do owsianki i do improwizacji.

Graliśmy stoner, graliśmy ambient, graliśmy pop, punk i free jazz.
Teraz gramy razem.
Gramy ładnie, ale jak trzeba to abstrakcyjnie też potrafimy.

—————————————————-
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane za pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin