tiktok logo

KLIMAT I WANILIA / 30.01.2016 / / 21:00

Zrobiliśmy już mnóstwo imprez na których bawiliście się u nas (mamy nadzieję że dobrze). Tym razem postanowiliśmy trochę zmienić formę imprezy, chcemy spróbować czegoś w nowej konwencji. Impreza z założenia ma mieć charakter „artystyczno edukacyjny” – jakkolwiek to brzmi w założeniu że imprezę robi Blacha & Kudłaty :).

Jednym z punktów będzie pokaz przedpremierowy dokumentu animowanego autorstwa Bogny Kowalczyk ” Klimat i Wanilia”. Właśnie z tego dokumentu zaczerpnęliśmy nazwę naszej imprezy. Bogna stara się w nim pokazać czym jest ten osławiony „klimat”, pokazać na przykładzie realnych postaci opowiadających o „swoim bdsm” ustami animowanych bohaterów. Pokazuje realny, nie ubarwiony światek fetyszowy, jednocześnie nie szukając taniej sensacji i nie próbując widza szokować a raczej pokazać że prócz tych magicznych literek BDSM postaci te mająswoje życie, swoje emocje, uczucia. Swój świat – trochę inny i trochę ciekawszy 🙂 ale nie aż tak różny od tego świata dookoła.
Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserką na którym każdy może zadać pytania a propo filmu czy dowiedzieć się jak powstawał, co przyświecało wybraniu akurat tego tematu itp.

W klubie w czasie imprezy będą wystawione prace Aleksandry Salamon (Moon’s Madness). Zarówno modelka jak i autorka zdjęć zaprezentuje prace z pogranicza erotyzmu, fetyszu itp. Prace estetyczne, subtelne i świetne technicznie. Przełamujące ciężko mroczny klimat jaki zazwyczaj towarzyszy tego typu fotografiom. Piękne modelki, estetyczne i doskonale dopracowane zdjęcia.

Szkolenie „BHP w BDSM” – czyli wracamy do dawnej tradycji szkoleń które były bardzo dobrze przyjęte na innych imprezach. Dowiemy się na nich od podstaw jak bawić się różnymi zabawkami niegrzecznie ale bez robienia sobie krzywdy. Opowiemy o wszystkim tym o czym nie piszą inni w opowiadaniach i nie pokazują na filmach. Czyli co zrobić aby uniknąć zagrożenia i ew. co zrobić jeśli coś w czasie zabawy pójdzie nie po naszej myśli.

Kolejnym punktem programu na imprezie będzie pokaz Shibari – wywodzącej się z Japonii sztuki wiązania. Pokaz wykonany przez NawaRonin i kitten_red_lips z Shibari Dojo Warsaw (http://shibaridojowarsaw.tk/pl). Prócz pokazu na scenie poprowadzą również dla was w ramach naszego panelu dyskusyjnego wykład: „Czym jest kinbaku, w kontekście kultury japońskiej”.

Klimatyczny stand up – opcjonalnie jeśli publiczność dopisze i wyrazi ochotę na ten ciężki typ humoru 🙂

O oprawę muzyczną zadba dj.REN (znany z imprez TANzwerK) będziecie się mogli pobawić
przy najlepszych kawałkach pokroju rocka, gotyku, lat-80 po elektronikę.

Oświetlenia imprezy dokona jeden z najlepszych oświetleniowców w Polsce czyli Wolfram (WOLFRAM LIGHTING)

Pozdrawiamy i zapraszamy na imprezę.
( jak by ktoś miał jakie pytania prosimy pisać na klimatiwanilia@o2.pl )

NIE OBOWIĄZUJE DRESS CODE ANI ZAPISY MAILOWE można przyjść swobodnie 🙂
Impreza ma charakter otwarty.

Start 21:00

Wejście: 20 zł

Miejsce:
VooDoo Club
Al.Prymasa Tysiąclecia 48a
www.voodooclub.pl

wydarzenie na fb