Klimat i Wanilia vol.2 / 16.09.2016 / / 21:00

Witamy was na kolejnej odsłonie imprezy „Klimat i Vanilia”. Pierwsza edycja wzięła nazwę i sam pomysł imprezy z animowanego dokumentu pod tym samym tytułem, którego pokaz przedpremierowy był na naszej imprezie. Tym razem nie robimy pokazu tegoż dokumentu ale sprawdziła się forma imprezy więc chcemy ją powtórzyć a może i ulepszyć.

Impreza z założenia jest dla osób nowych w „klimacie” lub dla tych co do końca nie wiedzą „z czym to się je” a nie mają odwagi bądź z innych powodów nie chcą lub nie mogą wpaść na imprezy „poważniejsze” z dresscodem itp. (co nie znaczy, że nie zapraszamy na nią naszych stałych bywalców i znajomych z innych imprez)
Forma imprezy jest „luźniejsza” niż na EroFetishNight, nie obowiązuje dresscode, jest mniej pokazów a te które są mają formułę bardziej artystyczną czy edukacyjną. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie alby na imprezie bawić się w tak samo nieskrępowanej formie jak zawsze u nas.
Tradycyjnie jak i na pierwszej edycji rozpoczniemy wykładem „BHP w BDSM”. Prowadzić będzie go oczywiście jak zawsze Blacha, ale że jest to kolejny wykład to możecie przygotować mu jakieś konkretne pytania – aby było trudniej i ciekawiej. Osoby nowe dowiedzą się z niego jak bawić się niegrzecznie ale bezpiecznie i jak nie wyrządzić partnerce/partnerowi krzywdy … przynajmniej większej niż chcemy ??

Jako że Blacha do zjawisk szczególnie estetycznych nie należy trzeba będzie zadbać o wasze poczucie piękna i estetyki i tym zajmie się Kinia Łukaszewska.
Kinia przyjeżdża do nas z Poznania gdzie występuje w Nowym Cyrku skutecznie romansując ze sceną burleski i fetish (aktywnie udzielając się na tamtejszej scenie kinky). Jest współzałożycielka kuglarskiego kolektywu Spin me i Fundacji Pro-Spin.
Zaprezentuje na scenie VooDoo zmysłowy pokaz połykania ognia i podpalania ciała, po którym uczestnicy będą mogli spróbować na własnej skórze paru ognistych sztuczek.
Jeśli dopisze frekwencja może też namówimy Kinię do pokazu rozszerzonego o burleskę, fetish itp. Zachęcamy do obejrzenia pokazu a także do aktywnego w nim uczestnictwa … jeśli ktoś się odważy oczywiście. Pokazy Kingi to z połączenie zmysłowości z dopracowaną choreografią i nutką niebezpieczeństwa.

Zapraszamy więc na troche luźniejszą w formie acz nadal ostrą imprezę do VooDoo.

O oprawę muzyczną zadba: DJ.REN (Rock, Gothic, lata-80)

Autorka zdjęcia plakatowego: ALEKSANDRA SALAMON

– IMPREZA OTWARTA BEZ DRESSCODE ANI ZAPISÓW NA LISTĘ –

Wstęp od 18 lat.
Całkowity zakaz fotografowania i filmowania na imprezie !

START: 21:00
WEJSCIE: 20 PLN

Miejsce:
VOODOO CLUB – al.Prymasa Tysiąclecia 48a Warszawa (www.voodooclub.pl)

wydarzenie na fb