tiktok logo

It’s OK To Be Goth – vol. 4 (urodziny Fallki) // VooDoo Club // DJs: Fallka, Amadi, Denoise / 24.05.2024 / stage2 / 22:00

Zapraszamy na czwartą edycję „It’s OK To Be Goth”!

VooDoo Club oraz Fallka znana jako Woman In Corset (gotycka influencerka oraz założycielka grupy It’s OK to be GOTH), łączą siły by stworzyć dla Was nowy format mrocznej imprezy muzycznej.

Imprezy, na którą może przyjść każdy, niezależnie od tego, czy spędził w klimacie ostatnie ćwierć wieku, czy dopiero zaczyna się nim interesować i odkrywa pierwsze mroczne zespoły.

Jeśli kiedykolwiek chcieliście iść na imprezę gotycką, ale baliście się „strasznych mrocznych gotów”, to lepszej okazji nie będzie. Pod skrzydłami 🦇 gotyckiej „matki chrzestnej” Fallki postaramy się, by wszyscy mogli poczuć się jak u siebie.

***

Chcemy, by „It’s OK To Be Goth” było imprezą skupioną wokół gotyckich brzmień, takich jak post-punk, rock gotycki, deathrock, coldwave i darkwave.

Zarówno Fallka, jak i zapraszani przez nią goście zza konsolety, zaserwują taneczną mieszankę muzyki z lat ‘80 oraz nowej, wpisującej się w te nurty i nierzadko definiującej je na nowo.

Usłyszycie na przykład: Bauhaus, Siouxsie and the Banshees, Christian Death, Lords of the New Church, Alien Sex Fiend, Pink Turns Blue, She Past Away, Lebanon Hanover, Boy Harsher, She Wants Revenge i wiele wiele innych

DJ’s:
– Fallka (Woman In Corset, Alterwave)
– GOŚĆ: Amadi (Alterwave)
– GOŚĆ: Denoise

***

Czwarta edycja będzie o tyle wyjątkowa, że będziemy na niej świętować urodziny inicjatorki całego cyklu, czyli Fallki (Woman in Corset). O północy przy stosownych dźwiękach na salę wjedzie mroczny tort 🙂

*********

🦇 FALLKA (Woman in corset)

Youtuberka, instagramerka, promotorka subkultury, ekspertka od wampirów, projektantka odzieży oraz wiolonczelistka.

Nieustannie zaraża pasją do wszystkiego, co mroczne i piękne, promuje, edukuje, zabiera na koncerty i festiwale, a jak trzeba – broni subkultury przed złą prasą, fałszywymi oskarżeniami oraz mówi głośno o dyskryminacji dotykającej jej członków ze względu na przynależność do klimatu Goth / Dark Independent.

DJ-ka rezydentka VooDoo Club, gdzie możecie ją regularnie usłyszeć na Alterwave, Gothic Fetish Party oraz Sylwestrach i Urodzinach Klubu. Występowała również na Castle Party Festival, Return To The Batcave Festival, Vampiriadach oraz prowadziła afterparty po koncertach w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Fallkę możecie posłuchać i obejrzeć TU :
FB : https://www.facebook.com/womanincorset
IG : https://www.instagram.com/womanincorset
YT : https://www.youtube.com/c/womanincorset
TW : https://www.twitch.tv/womanincorset
TT : https://www.tiktok.com/@fallka_womanincorset
WWW : https://linktr.ee/womanincorset

🦇 DENOISE (Raphael)

Adept sztuki DJ’skiej prosto spod skrzydeł DJ-ów Amisu i Moona, koneser post-punka i mrocznej fali, nowa krew za konsoletą, ale stały bywalec Voodoo Club. Możecie spotkać go na wszystkich mrocznych imprezach i festiwalach muzyki Goth/Dark Independent.

IG : https://www.instagram.com/s_adolini

🦇 AMADI

Na co dzień filmowiec, udzielający się zawodowo także w środowisku Dark Independent. Od lat jest trzonem oficjalnej ekipy filmowej festiwalu Castle Party Festival, na koncie ma także teledyski i relacje z wszelkiej maści alternatywnych wydarzeń, w tym filmy z poprzednich edycji naszej imprezy.

Po ponad 20 latach bywania na imprezach w charakterze uczestnika rok temu wskoczył za konsoletę DJ-ską na imprezach i afterparty z cyklu Alterwave. O ile tam grywa raczej industrialną elektronikę, o tyle na It’s OK to bo GOTH możecie spodziewać się sentymentalnej podróży do klasycznych gotyckich brzmień z lat ’90, na których wyrastał, jak również poczynionych w międzyczasie muzycznych odkryć z obszaru klasycznego mrocznego grania.

FB : https://www.facebook.com/AmadiVisuals/
IG : https://www.instagram.com/amadi_visuals/
Alterwave (FB): https://www.facebook.com/AlterwaveDarkIndependentParty

***********

DATA:
24.05.2024 (sobota)

MIEJSCE:
VooDoo Club – Stage 2
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

WSTĘP: (płatny na wejściu do klubu w dniu wydarzenia):
– 20 pln (osoby ubrane w stylu gotyckim) 🦇🦇🦇
– 30 pln (pozostali)

START: 22:00

Zapraszamy !

***********

Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

Na imprezach obowiązuje REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem: https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin