It’s OK To Be Goth – vol. 3 // VooDoo Club // DJs: Fallka, DJ Miernik / 13.04.2024 / stage2 / 22:00

Zapraszamy na trzecią edycję „It’s OK To Be Goth”!

VooDoo Club oraz Fallka znana jako Woman In Corset (gotycka influencerka oraz założycielka grupy It’s OK to be GOTH), łączą siły by stworzyć dla Was nowy format mrocznej imprezy muzycznej.

Imprezy, na którą może przyjść każdy, niezależnie od tego, czy spędził w klimacie ostatnie ćwierć wieku, czy dopiero zaczyna się nim interesować i odkrywa pierwsze mroczne zespoły.

Jeśli kiedykolwiek chcieliście iść na imprezę gotycką, ale baliście się „strasznych mrocznych gotów”, to lepszej okazji nie będzie. Pod skrzydłami 🦇 gotyckiej „matki chrzestnej” Fallki postaramy się, by wszyscy mogli poczuć się jak u siebie.

***

Chcemy, by „It’s OK To Be Goth” było imprezą skupioną wokół gotyckich brzmień, takich jak post-punk, rock gotycki, deathrock, coldwave i darkwave.

Zarówno Fallka, jak i zapraszani przez nią goście zza konsolety, zaserwują taneczną mieszankę muzyki z lat ‘80 oraz nowej, wpisującej się w te nurty i nierzadko definiującej je na nowo.

Usłyszycie na przykład: Bauhaus, Siouxsie and the Banshees, Christian Death, Lords of the New Church, Alien Sex Fiend, Pink Turns Blue, She Past Away, Lebanon Hanover, Boy Harsher, She Wants Revenge i wiele wiele innych

DJ’s:
– Fallka (Woman In Corset, Alterwave)
– GOŚĆ: Miernik (TOG, Cienie)

*********

🦇 FALLKA (Woman in corset)

Youtuberka, instagramerka, promotorka subkultury, ekspertka od wampirów, projektantka odzieży oraz wiolonczelistka.

Nieustannie zaraża pasją do wszystkiego, co mroczne i piękne, promuje, edukuje, zabiera na koncerty i festiwale, a jak trzeba – broni subkultury przed złą prasą, fałszywymi oskarżeniami oraz mówi głośno o dyskryminacji dotykającej jej członków ze względu na przynależność do klimatu Goth / Dark Independent.

DJ-ka rezydentka VooDoo Club, gdzie możecie ją regularnie usłyszeć na Alterwave, Gothic Fetish Party oraz Sylwestrach i Urodzinach Klubu. Występowała również na Castle Party Festival, Return To The Batcave Festival, Vampiriadach oraz prowadziła afterparty po koncertach w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Fallkę możecie posłuchać i obejrzeć TU :
FB : https://www.facebook.com/womanincorset
IG : https://www.instagram.com/womanincorset
YT : https://www.youtube.com/c/womanincorset
TW : https://www.twitch.tv/womanincorset
TT : https://www.tiktok.com/@fallka_womanincorset
WWW : https://linktr.ee/womanincorset

🦇 MIERNIK (aka DJ 666V)

Z wykształcenia związany z dźwiękiem, z zawodu i zamiłowania także. Skazany na koty. Współtworzy imprezę TOG (dawniej Temple Of Goths), od 25 lat zgłębiającą odmęty sceny dark independent, oraz przeczesuje mroczne brzmienia klubowe w nowym cyklu Cienie. Rozgrzewał publiczność w polskich zamkach, litewskich lasach, duńskich spelunach, estońskich fabrykach i norweskich halach za kręgiem polarnym. Nie potrafi się ubrać po gotykowemu, ale nadrabia wymądrzaniem się na tematy zespołów, jeśli to też jest OK.

Cienie (Soundcloud): https://soundcloud.com/cieniecieniecienie
Cienie (FB): https://www.facebook.com/cieniecieniecienie
TOG (FB): https://www.facebook.com/togoths

***********

DATA:
13.04.2024 (sobota)

MIEJSCE:
VooDoo Club – Stage 2
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

WSTĘP: (płatny na wejściu do klubu w dniu wydarzenia):

– 20 pln (osoby ubrane w stylu gotyckim) 🦇🦇🦇
– 30 pln (pozostali)

START: 22:00

Zapraszamy !

————————————

Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin