tiktok logo

It’s OK To Be GOTH- vol. 2 // DJs: Fallka, Hiroszyma / 23.03.2024 / stage1 / 22:00

Zapraszamy na drugą edycję „It’s OK To Be Goth”!

VooDoo Club oraz Fallka znana jako Woman In Corset (gotycka influencerka oraz założycielka grupy It’s OK to be GOTH), łączą siły by stworzyć dla Was nowy format mrocznej imprezy muzycznej.

Imprezy, na którą może przyjść każdy, niezależnie od tego, czy spędził w klimacie ostatnie ćwierć wieku, czy dopiero zaczyna się nim interesować i odkrywa pierwsze mroczne zespoły.

Jeśli kiedykolwiek chcieliście iść na imprezę gotycką, ale baliście się „strasznych mrocznych gotów”, to lepszej okazji nie będzie. Pod skrzydłami 🦇 gotyckiej „matki chrzestnej” Fallki postaramy się, by wszyscy mogli poczuć się jak u siebie.

***

Chcemy, by „It’s OK To Be Goth” było imprezą skupioną wokół gotyckich brzmień, takich jak post-punk, rock gotycki, deathrock, coldwave i darkwave.

Zarówno Fallka, jak i zapraszani przez nią goście zza konsolety, zaserwują taneczną mieszankę muzyki z lat ‘80 oraz nowej, wpisującej się w te nurty i nierzadko definiującej je na nowo.

Usłyszycie na przykład: Bauhaus, Siouxsie and the Banshees, Christian Death, Lords of the New Church, Alien Sex Fiend, Pink Turns Blue, She Past Away, Lebanon Hanover, Boy Harsher, She Wants Revenge i wiele wiele innych

DJ’s:
– Fallka ( Woman In Corset, Alterwave )
– GOŚĆ: Hiroszyma

*********

🦇 FALLKA (Woman in corset)

Youtuberka, instagramerka, promotorka subkultury, ekspertka od wampirów, projektantka odzieży oraz wiolonczelistka.

Nieustannie zaraża pasją do wszystkiego, co mroczne i piękne, promuje, edukuje, zabiera na koncerty i festiwale, a jak trzeba – broni subkultury przed złą prasą, fałszywymi oskarżeniami oraz mówi głośno o dyskryminacji dotykającej jej członków ze względu na przynależność do klimatu Goth / Dark Independent.

DJ-ka rezydentka VooDoo Club, gdzie możecie ją regularnie usłyszeć na Alterwave, Gothic Fetish Party oraz Sylwestrach i Urodzinach Klubu. Występowała również na Castle Party Festival, Return To The Batcave Festival, Vampiriadach oraz prowadziła afterparty po koncertach w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Fallkę możecie posłuchać i obejrzeć TU :
FB : https://www.facebook.com/womanincorset
IG : https://www.instagram.com/womanincorset
YT : https://www.youtube.com/c/womanincorset
TW : https://www.twitch.tv/womanincorset
TT : https://www.tiktok.com/@fallka_womanincorset
WWW : https://linktr.ee/womanincorset


🦇 Hiroszyma

DJ, muzyk i producent. W przeszłości współlider nieistniejącego już zespołu Das Moon.

Obecnie kontynuuje swoją działalność solowo. W 2021 r. nakładem Requiem Records zadebiutował solowym albumem „Inside Isolation”. Jego muzyka to mieszanka dark electro i cold wave. Najnowsze single: „Summary”, „Christine” i „Disaster” zwiastują nowy album który ukaże się w 2024 roku. Zarówno z Das Moon jak i solowo kilkukrotnie występował na Festiwalu Castle Party oraz Wave Gotik Traffen występując m.in. u boku Psyche TV, Covenant, Empathy Test, Wolfganga Flura (Kraftwerk), Kurs Valut, NNHMN, Front Line Assembly i innych.

Jak DJ Hiroszyma funkcjonuje na muzycznej scenie od 2003 roku. Zagrał ponad 2000 różnych imprez klubowych i plenerowych. Dwa razy reprezentował Polskę na międzynarodowej nocy klubów w Berlinie. Jako fan zespołu Depeche Mode jest częścią warszawskiego kolektywu „Back To Violator” współorganizując imprezy poświęcone temu zespołowi. Jego obecnym głównym cyklem djskim są imprezy pod nazwą „Cold In Berlin” z mieszanką mrocznej elektroniki. Hiroszyma od lat jest stałym rezydentem Voodoo Club.

Info:

FB : https://www.facebook.com/Hiroszyma
IG :  https://www.instagram.com/hiroszyma_dj/
YT : https://www.youtube.com/channel/UC8q3U6FVOnc2WVZt4U87RtQ
Spotify: https://open.spotify.com/artist/6cmNER2kkEIV8hAurzYEIR

***********

DATA:
23.03.2024 (sobota)

MIEJSCE:
VooDoo Club – STAGE 1
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

WSTĘP : ( płatny na wejściu do klubu w dniu wydarzenia ):
– 20 pln ( osoby ubrane w stylu gotyckim ) 🦇🦇🦇
– 30 pln ( pozostali )

Będą dostępne bilety pamiątkowe do wyczerpania zapasów.

*będzie też kilka okazji do wygrania wejściówek, śledźcie social media 🙂

START: 22:00

Zapraszamy !

————————————
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin