tiktok logo

It’s OK To Be Goth – vol. 1 // DJs: Fallka, Kacper Rice / 10.02.2024 / stage2 / 22:00

Zapraszamy na pierwszą edycję „It’s OK To Be Goth”!

VooDoo Club oraz Fallka znana jako Woman In Corset (gotycka influencerka oraz założycielka grupy It’s OK to be GOTH), łączą siły by stworzyć dla Was nowy format mrocznej imprezy muzycznej.

Imprezy, na którą może przyjść każdy, niezależnie od tego, czy spędził w klimacie ostatnie ćwierć wieku, czy dopiero zaczyna się nim interesować i odkrywa pierwsze mroczne zespoły.

Jeśli kiedykolwiek chcieliście iść na imprezę gotycką, ale baliście się „strasznych mrocznych gotów”, to lepszej okazji nie będzie. Pod skrzydłami 🦇 gotyckiej „matki chrzestnej” Fallki postaramy się, by wszyscy mogli poczuć się jak u siebie.

***

Chcemy by „It’s OK To Be Goth” było imprezą skupioną wokół gotyckich brzmień, takich jak post-punk, rock gotycki, deathrock, coldwave i darkwave.

Zarówno Fallka, jak i zapraszani przez nią goście zza konsolety, zaserwują taneczną mieszankę muzyki z lat ‘80 oraz nowej, wpisującej się w te nurty i nierzadko definiującej je na nowo.

Usłyszycie na przykład: Bauhaus, Siouxsie and the Banshees, Christian Death, Lords of the New Church, Alien Sex Fiend, Pink Turns Blue, She Past Away, Lebanon Hanover, Boy Harsher, She Wants Revenge i wiele wiele innych

DJ’s:
– Fallka ( Woman In Corset, Alterwave )
– GOŚĆ: Kacper Rice ( Dark Side of The Earth, Lunar HeX )

*********

🦇 FALLKA (Woman in corset)

– youtuberka, instagramerka, promotorka subkultury, ekspertka od wampirów, projektantka odzieży oraz wiolonczelistka.

Nieustannie zaraża pasją do wszystkiego, co mroczne i piękne, promuje, edukuje, zabiera na koncerty i festiwale, a jak trzeba – broni subkultury przed złą prasą, fałszywymi oskarżeniami oraz mówi głośno o dyskryminacji dotykającej jej członków ze względu na przynależność do klimatu Goth / Dark Independent.

DJ-ka rezydentka VooDoo Club, gdzie możecie ją regularnie usłyszeć na Alterwave, Gothic Fetish Party oraz Sylwestrach i Urodzinach Klubu. Występowała również na Castle Party Festival, Return To The Batcave Festival, Vampiriadach oraz prowadziła afterparty po koncertach w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Fallkę możecie posłuchać i obejrzeć TU :
FB : https://www.facebook.com/womanincorset
IG : https://www.instagram.com/womanincorset
YT : https://www.youtube.com/c/womanincorset
TW : https://www.twitch.tv/womanincorset
TT : https://www.tiktok.com/@fallka_womanincorset
WWW : https://linktr.ee/womanincorset

🦇 KACPER RICE

– autor podcastu „Dark Side of the Earth”, gdzie porusza tematy związane z mroczną kulturą alternatywną, gotycyzmem i muzyką dark independent. Do podcastu zaprasza muzyków, wokalistów, artystów, organizatorów gotyckich imprez oraz naukowców zajmujących się badaniami nad subkulturą gotycką.

Z wykształcenia jest kulturoznawcą, w 2015 roku obronił pracę dyplomową pt. „Subkultura gotycka i Castle Party Dark Independent Festival: w poszukiwaniu wspólnoty smaku”.

W wolnym czasie spełnia się jako wokalista i… „okazjonalnie” – jako DJ 😉 w jego setach nie zabraknie klasyki gotyckiego rocka i zimnych dźwięków spod znaku coldwave, darkwave czy synth.

Kacpra możecie posłuchać i obejrzeć TU :
FB : https://www.facebook.com/dsote.podcast
IG : https://www.instagram.com/dsote.podcast
YT : https://www.youtube.com/@dsote.podcast
TT : https://www.tiktok.com/@dsote.podcast

***********

DATA:
10.02.2024 (sobota)

MIEJSCE:
VooDoo Club – STAGE 2
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

WSTĘP : ( płatny na wejściu do klubu w dniu wydarzenia ):

– 20 pln ( osoby ubrane w stylu gotyckim ) 🦇🦇🦇
– 30 pln ( pozostali )
*będzie też kilka okazji do wygrania wejściówek, śledźcie social media 🙂

START: 22:00

Zapraszamy !

————————————

Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin