tiktok logo

Insomnia / Crue / Anotherland / 17.11.2016 / / 20:00

17 listopada zapraszamy na METALOWY CZWARTEK w klubie VooDoo w Warszawie!

Zagrają:

INSOMNIA
www.facebook.com/INSOMNIA.official1
www.youtube.com/user/INSOMNIAofficial1/videos
Muzykę wykonywaną przez Insomnię można skatalogować jako wybuchową mieszankę post grunge’u i metalu alternatywnego z elementami rapcore’u. Stuprocentowe zaangażowanie członków zespołu skutkuje autentyczną i pełną emocji muzyką okraszoną ogromną dawką energii podczas występów na żywo. Zespół Insomnia jest ćwierćfinalistą Antyfestu Antyradia 2016, zajął III miejsce w w finale przeglądu Akademicki Rock we Wrocławiu oraz II miejsce w przeglądzie kapel Palinocka 2016 w Wyszkowie.

CRUE
www.facebook.com/CrueRockBand
www.youtube.com/user/crueband/videos
Muzyka tworzona przez CRUE to w głównej mierze progresywny rock z elementami metalu, grunge-u, Jazzu, funka, itp. CRUE charakteryzuje się ciągłym poszukiwaniem dźwięków i melodii, oraz unikaniem utartych standardów w muzyce rockowej.
Na swoim koncie mają m.in.:
– 2 miejsce w warszawskim finale Emergenzy 2015
– 2 miejsce na festiwalu Rykowisko 2015
– 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Good Time Radio
– półfinał Life on Stage

Anotherland
www.facebook.com/AnotherlandPL
www.youtube.com/user/LaxigenOverdrive/videos
Kierunek poszukiwań muzycznych Anotherland początkowo nie był (i nadal nie jest) jasno sprecyzowany, głównie ze względu na zamiłowanie poszczególnych jego członków do nieco odmiennych rodzajów rocka. Różne pozostają także źródła inspiracji, z których oni czerpią. Dzięki temu, naturalnym biegiem rzeczy zespół stara się kształtować, wypracowywać własny charakter brzmieniowy będący wypadkową inspirujących skład gatunków – a zatem – powstających w oparciu o te gatunki pomysłów. Swoją twórczość chłopaki zaliczają do nurtu szeroko pojętego rocka – modern hard rocka, rocka alternatywnego, etc. unikając w ten sposób niepotrzebnego szufladkowania i ograniczania własnego potencjału.

START: 20:00
WEJŚCIE: 10 zł

wydarzenie na fb