tiktok logo

Inne Miejsca / Bubbles w VooDoo Club / 02.02.2018 / stage2 / 19:00

Już 2 lutego w klubie VooDoo zagrają 2 warszawskie zespoły: Inne Miejsca oraz Bubbles.
Otwarcie bram: 19:00
Inne Miejsca: 20:00
Bubbles: 21:30
Wjazd: 15zł

Inne Miejsca
Inne Miejsca to skład wytrawnych muzyków, długo leżakowanych. Muzycy ci znają nuty i potrafią podpiąć kabel, od outputa do inputa. Wytrwałość i hart ducha sprawiają, że pomimo przeciwności losu nadal trwają przy swoim i nie założyli tego zespołu disco-polo, o którym rozmawiali pewnego zimowego wieczoru, rozochoceni gorzką żołądkową. Jeśli lubicie poetyckie brednie, ciężkie gitary, lekkie gitary oraz, czasem, brak gitar – zapraszamy. Opłaca się.

https://www.facebook.com/zespolinnemiejsca

https://youtu.be/5LKR6R_qMR8?list=PLtAGBVJ8WoFconVWClnKn3OAN8WvyNnDS

Bubbles
Bubbles to grupa 5 facetów, którzy w pewnym momencie swoich długich muzycznych dróg połączyli siły i spróbowali grać nie to co muszą lecz to co i jak chcą. Cechą charakterystyczną Bubbles jest nowoczesność. Otwarte niskie stroje w połączeniu z ogromną dawką elektorniki sprawiają, że Bubbles na polskim rynku muzycznym są zdecydowanie tworem wyróżniającym się.
Muzycy przed założeniem Bubbles biorąc udział w wielu muzycznych projektach mieli okazję występować na jednej scenie z m.in. Kiss, Aerosmith, Scorpions, Macy Gray, występować na nowojorskim Broadwayu czy też na Przystanku Woodstock. Żaden jednak z muzyków nie podążał drogą popularnych w dzisiejszych czasach programów typu „talent show” co również w dzisiejszych czasach jest coraz rzadszym zjawiskiem.

W chwili obecnej zespół zakończył pracę nad materiałem, który wypełni debiutancki album zespołu.
Jednak już teraz możemy usłyszeć co Bubbles mają do powiedzenia, ponieważ zespół wypuścił właśnie swojego pierwszego singla zatytułowanego „Jedenasty”. Za realizację nagrania odpowiada Adam Toczko, za produkcję teledysku dwie łodzkie renomowane firmy MonsterCam (Łukasz Glewicz) oraz SkyLevel. Montaż teledysku wykonał Wojciech Antonik.

https://www.facebook.com/bubblespoland/

https://www.youtube.com/watch?v=L3QvhNci2TU