Industrial Night – live acts & after party / 13.01.2017 / stage2 / 20:00

Synthnoir Promotion & Synthetic Blast

presents:

INDUSTRIAL NIGHT

live acts:
Torture of Hypocrisy, Warszawa
(industrial / death metal)

Torture of Hypocrisy to grupa założona w 2007 roku w Mikołajkach. Aktualnie zespół promuje swój najnowszy album „RBMK-1000”. Trzeci album Torture of Hypocrisy to w pełni koncepcyjny materiał opowiadający o katastrofie w Czarnobylu. Warstwa liryczna została przygotowana w oparciu o filmy dokumentalne, a każdy utwór jest swoistą próbą opowiedzenia wydarzeń oczami czołowych postaci biorących udział w tragedii. Na albumie gościnnie wystąpił MoozE – autor ścieżki dźwiękowej do kultowej gry „S.T.A.L.K.E.R. – SHADOW OF CHERNOBYL” oraz włoski kompozytor i producent eksperymentalnych sampli – Uzbazur.”RBMK-1000″ to najcięższy materiał zespołu oscylujący w klimatach industrial groove/djent/death metal, pełen rozbudowanych kompozycji.
Styl ToH charakteryzuje się dużą dawką groove, surowością riffów oraz nastawieniem na kompozycję i tekstami w języku angielskim. Prasa internetowa niejednokrotnie porównywała stylistykę i brzmienie utworów ToH do zachodniej czołówki takiej jak: Fear Factory, Exodus, Destruction czy Meshuggah.

https://tortureofhypocrisy.bandpage.com/
http://www.youtube.com/user/TortureofhypocrisY
http://tortureofhypocrisy.bandcamp.com/

Synthetic Blast, Kraków
(alternative / industrial metal)
Synthetic Blast to zespół założony przez Marka Żurkowskiego w 2015 roku w Krakowie. Gra industrial metal, a w swoich kawałkach łączy mocne, gitarowe granie i charakterystyczny esencjonalny wokal z spokojnymi, melancholijnymi partiami klawiszowymi. Twórczość zespołu jest różnorodna, a kawałki zróżnicowane stylistycznie.

https://syntheticblast.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCaxDwNgW03qpl6MIt5mLerQ

Orbicide, Wrocław
(electro-industrial with black metal vocals)
Orbicide to dwójka Wrocławian: wokalista z kręgu black/death/progressive metal i producent muzyki elektroniczno-industrialnej. Muzyka jest połączeniem mrocznych elektronicznych brzmień i surowego beatu z pełnymi agresji wokalami. Zespół ma na koncie dwie płyty wydane przez Halotan Records i kilka koncertów.

https://orbicide.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCn0GM3tnK1ByAk6TJWrv6zg

Industrial Afterparty:

Alex Hunter & Dave Sychy
——————————————–

13.01.2017
Voodoo Club, Warszawa
wejście 20:00
start koncertów 21:00
wejście: 10zł
Patronat:

http://www.darkplanet.pl/
http://metalside.pl/
http://bloodart.cba.pl/
http://alternation.pl/
Dark Independent – Polska
http://www.klimatyczne.pl/
Halotan Records
SynthNoir Booking & Promotion

wydarzenie na fb