tiktok logo

Hot & Heavy – 80’s Metal Night: Freakshow // Roadhog // Aquilla / 08.10.2016 / / 20:00

!!!HOT & HEAVY!!! —- 80’S METAL NIGHT

FREAKSHOW + ROADHOG + AQUILLA

Już 8 października wszystkich fanów oldschoolowego metalu czeka nie lada gratka! To wydarzenie ma za zadanie skutecznie wypełnić niszę oraz zapotrzebowanie na muzykę w klimatach glam/hair/hard rock i 80’s heavy metal na Warszawskiej scenie rockowej. Będzie to pierwsza impreza z cyklu HOT & HEAVY: 80’S METAL NIGHT, która odbędzie się w sobotę, 8 października w bardzo dobrze wszystkim znanym VooDoo Club na Warszawskiej Woli, w sali po dawniejszym „No Mercy”. Gospodarzami tego wyjątkowego eventa będzie niedawno reaktywowany w nowym składzie Freakshow, czyli glam sleaze metalowi herosi ze stolicy oraz krakowski Roadhog – jedna z najciekawszych metalowych grup młodego pokolenia. Oprócz tych dwóch filarów polskiej sceny hard n’ heavy, w roli gościa specjalnego wystąpi ambitna młoda ekipa z Warszawy, czyli heavy metalowa Aquilla. Zaczynamy równo o 20:00, a wstęp na to wydarzenie to jedyne 10 zł. Na miejscu będzie do kupienia również oficjalny merch zespołów. 😉
Zabierajcie znajomych, przybywajcie tłumnie i na kilka godzin dajcie się przenieść w czasie o 30 lat wstecz! 3:)

A tego gorącego sobotniego wieczora zagrają dla was:

————————————-
Freakshow (Warszawa)
glam/sleaze metal

Glam/sleaze rockowy zespół ze stolicy, powstały w 2014 roku. W ciągu 2 lat istnienia, kapela zagrała dziesiątki koncertów w całej Polsce, świetnie się prezentując w Warszawie oraz poza nią, docierając z koncertami nawet poza naszą granicę do Berlina. Zespół ma na swoim koncie supportowanie tak znaczących zespołów jak Wild Pig, legendarnyLessdress, czy szwedzkie VCPS. Ten okres w historii grupy dokumentuje również singiel pt. „Mam Własny Plan” (wyd. Czas Na Muzykę, marzec 2015). W 2016 roku, charyzmatyczny lider, perkusista i manager zespołu Ralphy Lee Fox zreformował cały skład i stworzył nową inkarnację Freakshow A.D. 2016, obierając nowy kierunek muzyczny i wizerunkowy. Kapela powróciła w lipcu 2016 w zupełnie innym składzie i ze świeżym materiałem, spotykając się ze świetnym odbiorem ze strony publiczności. Muzyka Freakshow to glam metal w stylu lat 80-tych, ciążący zdecydowanie w kierunku sleaze rocka. Ostro, melodyjnie i tak seksownie jak się tylko da!

Facebook: www.facebook.com/freakshowwarsaw
YouTube: www.youtube.com/freakshowwarsaw

————————————-
Roadhog (Kraków)
heavy metal

Klasyczny czysto heavy metalowy projekt z Krakowa. Założony w 2012 roku zespół, składa się z czterech metalowych maniaków, pełnych entuzjazmu i pomysłów muzycznych. Ich zachowanie sceniczne i wizerunek przywołują jednoznaczne skojarzenia z latami 80-tymi (długie włosy, skóra, dżins, synchroniczne ruchy na scenie), czyli wszystko jest tak, jak za czasów świetności gatunku, który obecnie znów powraca do łask! Muzyka Roadhog to swoisty hołd dla starych zasłużonych zespołów jak Accept, Running Wild, Iron Maiden czy Judas Priest przy zachowaniu świeżości i unikalnego stylu. Oryginalna barwa głosu wokalisty, super chwytliwe riffy oraz melodyjne solówki stały się już znakiem rozpoznawczym kapeli! Zespół zagrał już wiele koncertów, zarówno w małych klubach, jak i na dużych plenerowych scenach.

Facebook: https://www.facebook.com/roadhogband
YouTube: www.youtube.com/channel/UCZ2SD8fnh8ty6crfne3a7_A

————————————-
Aquilla (Warszawa)
heavy metal

Młoda grupa z Warszawy, hołdująca w swojej muzyce najlepszym heavy metalowym wzorcom z lat 80-tych. Na swoim koncie mają zarejestrowany singiel „Breaking The Night”.

Facebook: https://www.facebook.com/AquillaHeavyMetal
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1OvgSQRaAbfSarx8Fa89AQ
————————————————————-

DATA: 8. X. 2016 R.
MIEJSCE: VooDoo Club, Warszawa
Al. Prymasa Tysiąclecia 48a
(dawniej ul. Bema 65)
Sala po „No Mercy”
START: 20:00
WSTĘP: 10 zł

wydarzenie na fb