tiktok logo

Heavy Night / 28.07.2018 / stage2 / 19:00

Wejście: 18.30

Start: 19.00

ROZKŁAD IMPREZY:

19:00 – Midnight Shall I Wear
19:45 – Alpha Zero
20:30 – Reign Of Fire
21:25 – With All Your Strenght

With All Your Strength – kwintet z Białegostoku, tworzący muzykę z pogranicza metalcore/djent/progressive metal.
Początki kapeli datuje się na 2009r. W 2013 roku zespół rejestruje pierwsze demo utworu pt. “NEVERENDING”, a w 2014 wydaje pierwsze EP – “Morning Light”. Kapela w tym okresie bardzo się rozwija i jedzie w swoją pierwszą trasę koncertową w Polsce i Europie (Czechy, Słowacja) z kapelą Our Day Will Come (FR). Następne lata przynoszą kolejne liczne koncerty w Polsce i na Litwie.
Mimo wielu zmian w składzie, zespół cały czas tworzy nowy materiał. Na początku 2018 roku wydany zostaje nowy single – „Regrets”, który jest zapowiedzią nadchodzącej EP pt. „Dreams”. W połowie tego roku With All Your Strength planuje wydać nowe EP i nagrać teledysk, następnie zespół rusza z promocją, co wiąże się z dużą liczbą koncertów w Polsce.

Alpha Zero – od samego początku głównym założeniem zespołu był rozwój i eksperymentowanie. Każdy z członków Alpha Zero wnosi do składu odmienne inspiracje, głównie czerpane z różnych podgatunków metalu. W swojej muzyce zespół łączy wiele kontrastujących elementów.

Midnight Shall I Wear– powstała w 2017 Warszawska formacja łączy skomplikowane gitarowe melodie, rytmy wymuszające mimowolnie ruchy głową z ciężkim growlem z dna piekieł. Definiujemy swój własny styl porzucając już ustalone ścieżki, bawiąc się i eksperymentując dźwiękiem. Muzyka to nasz wspólny język, którym chcemy przekazać energię i naszą wizję świata.

Reign Of Fire – muzyczna ekspresja społecznego buntu w melodyjnej metalowej oprawie.
To manifestacja niezadowolenia ze stanu ludzkości.
Ognista pięść rzucona w stronę konformizmu i porządku świata.
To głos współczesnego pokolenia buntowników.
A przy tym po prostu porywające riffy, mocne uderzenie i refreny, które zapadną Wam w pamięć!