tiktok logo

Heavy Metal Night Chapter II / 21.01.2017 / stage2 / 18:00

Już 21 stycznia grupa The Tree po raz pierwszy wystąpi w Warszawie ! Koncert odbędzie się na MAŁEJ sali VooDoo Club.

Wystąpią:
THE TREE
WHITE HIGHWAY
MARRY THE UNICORN
FELLOWS TALE
FIX IT

THE TREE (Gliwice)
https://www.facebook.com/thetreegliwice/

The Tree – czyli połączenie nietuzinkowego gitarzysty, nieposkromionego perkusisty, nieprzewidywalnego basisty i niepowtarzalnej wokalistki.

Zespół The Tree pochodzi z Gliwic, gdzie na początku 2014 roku wyklarował się obecny skład z którym zespół tworzy i koncertuje. Muzycznie poruszają się w granicach szeroko pojętego rocka czerpiąc z rocka psychodelicznego, punk rocka aż po ska kończąc. Na koncertach nigdy nie brakuje pozytywnej energii, jako, że zespół bawi się grając na scenie.

Skład zespołu:
Agnieszka „Dolores” Karchut – Vocal
Krzysztof Wyżgoł – Gitara
Michał Malec – Gitara Basowa
Kamil Szczepański – Perkusja

White Highway (Warszawa)
https://www.facebook.com/whitehighwayofficial/

Hard-rockowy zespół z Warszawy powstały w 2013 roku. Grupa tworzyła muzykę z pogranicza hard rocka i metalu osadzonego w stylistyce lat ’80, a autorem większości kompozycji był Piotr „Dudi” Dudkowski. W czasie swojej ponad 2-letniej działalności grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce i dzieliła scenę z takimi gwiazdami jak Natalia Niemen, Krzysztof Jaryczewski, Kuba Sienkiewicz czy Chemia. WH zagrało w finale ogólnopolskiego przeglądu organizowanego przez NuPlays (osiągając wysoki wynik dzięki głosom publiczności). Zespół wydał także krótki materiał demo z 6 utworami.
W połowie 2015 roku zespół zawiesił działalność aby powrócić w styczniu 2016 w nowym składzie i z nową energią. White Highway otworzyło nowy rozdział swojej muzycznej twórczości.
Formacja w nowym składzie ruszyła z kopyta. W styczniu 2016 (miesiąc po rozpoczęciu prób) zespół wziął udział w plebistycie „RBS” Music Awards i zagrał na wielkiej scenie dla ponad dwutysięcznej publiczności, która gorąco przyjęła zespół i wielokrotnie nawoływała do bisu. Następnie grupa wydała single „Lighthouse” i „Drinks Up”, co zaowocowało zakfalifikowaniem się do konkursu Jarocin Antyfest Antyradia 2016. White Highway dotarło do ćwierćfinałowej 30-stki zespołów wyłonionych z ponad 600 zgłoszeń z całego kraju. W czerwcu 2016 zespół zorganizował pierwszy warszawski festiwal zespołów hard and heavy o nazwie „Still Of The Night”, który odbił się szerokim echem na warszawskiej scenie alternatywnej.

Skład zespołu:
Kasia Bieńkowska – wokal
Paweł „Polish Paul” Gromadzki – gitara
Michał Dybus – bass, back voc
Mirek Skorupski – keyboard, back voc
Paweł Zbrzeźniak – perkusja

Marry The Unicorn (Warszawa)
https://www.facebook.com/MarryTheUnicorn

Everything happens for a reason.
In 2005 two fallen with Nirvana teenage lads Filip and Martin had met to check what would happen if they try to deal with guitar amplifier and a drum kit on their own.
Even if they split after that first try, that was just the beginning of their music paths. Meanwhile, somewhere by the eastern boarders of the EU, Bartek with Gorillaz on his headphones had his first stage attempts, as well.
What was happening for the next 10 years?
Filip conquered Warsaw with his emo band, Martin sank in a deep altrock and Bartek was heating up the audience with his ska-punk group. But eventually everything started to collapse, which is not a surprising thing to anyone who just turned 20. After months of making naive decisions, foolish experiments and being generally dumb, it turned out everything does happen for a reason. They met again in march 2015, not to try this time, but to rock the shit out of themselves. This is how Marry A. Unicorn was born.

Fellows Tale (Warszawa)
https://www.facebook.com/FellowsTale/

Fellows Tale – Za górami, za lasami… nie. Ta …bajka nie zaczyna się jak każda bajka dla dzieci, bo ona nie będzie dla dzieci…W połowie ubiegłego roku, wyruszyliśmy w podróż, po drodze kilku nas zginęło…, ale w końcu dotarliśmy się i tworzymy zespół czterech braci.
Każdy inny, każdy inaczej piszę tą historię, łącząca w sobie jeden, ten sam wątek – Muzykę.
Mówią, że gramy hardrocka, inni ze trochę progresji i melodii.
Chcesz się dowiedzieć, przeczytaj tę historię i śledź kolejne jej losy..

Skład zespołu:
Adam Kisiołek – Vocal
Rafał Czaja – Gitara Prowadząca
Daniel Staszyński – Gitara Rytmiczna
Łukasz Warzyński – Gitara Basowa
Michał Cieślukowski – Perkusja

FIX IT (Warszawa)
https://www.facebook.com/fixitpage/

Jesteśmy 4-ema wyluzowanymi chłopakami z Warszawy, poświęcamy większość swojego czasu na granie muzyki którą kochamy najbardziej. Obecnie nie pakujemy się w style muzyczne tylko gramy to co czujemy…Chcemy wpłynąć swoją muzyką na szare codziennie życie społeczeństwa. Jeśli chcesz dobrze się bawić i wprowadzić swój stan umysłu w dobry nastrój koniecznie nas posłuchaj!

Skład zespołu:
Janek Gumowski – Vocal, Gitara Rytmiczna
Mikołaj Żewierżejew – Gitara Prowadząca
Jakub Pajewski – Gitara Basowa
Krzysztof Sobolewski – Perkusja

Data: 21.01.2017
Godzina: 20:00
Wjazd: 10zł
MAŁA SALA

wydarzenie na fb