tiktok logo

HAZ w Warszawie ! (support: Reign Of Fire) / 23.09.2016 / / 19:00

Jest ! Wreszcie jest ! W porozumieniu między managmentem a klubem Voodoo po raz pierwszy w swojej historii Heat Affected Zone zawita w końcu do stolicy ! Rzeźnia zostanie dokonana 23 września, a HAZ w końcu będzie grał jako headliner ! W roli supportu zaprezentuje się warszawska grupa Reign Of Fire.

HEAT AFFECTED ZONE (thrash metal, Katowice/Gliwice/Oleśnica)
https://www.facebook.com/hazoneband/

Idea założenia zespołu powstała z inicjatywy dwóch gitarzystów – Konrada Guettlera oraz Michała Witwickiego – we wrześniu 2013 roku. Dwa miesiące później do składu dołączył Mateusz Sendecki – basista, wokalista oraz jedyny tekściarz H.A.Z, (Heat Affected Zone). Od tego momentu zespół rozpoczął wspólne, regularne granie, które wtedy jeszcze nie miało charakteru prób, a raczej prostego „jam session” opartego na przedstawianych wzajemnie pomysłach. To właśnie w tym okresie powstały pierwsze projekty kawałków „Ballada”, „Ayrton Senna” oraz „Cosmopolitan Fly”. W końcu, 22 lutego 2014 roku, po kilku tygodniach poszukiwań, zespół pojawił się na próbie u perkusistki – Kasi Czarneckiej – która po pozytywnym przyjęciu stała się czwartym członkiem składu; jednocześnie ten dzień stał się pierwszym dniem istnienia zespołu H.A.Z. (Heat Affected Zone).

W październiku 2015 Kasia opuszcza zespół w poszukiwaniu artystycznego i osobistego rozwoju. Parę dni później za zestawem perkusyjnym zasiada Patryk Pakosz wnosząc do bandu swoje wściekłe i potężne thrashowe bębnienie.

Support: Reign Of Fire (https://www.facebook.com/OfficialReignOfFire)

Data: 23.09.2016r.
Godzina: 19:00
Wjazd: 10 zł (płatne przy wejściu)

wydarzenie na fb