tiktok logo

Hardzone Lovers Party XVIII: we will love you! / 14.02.2015 / / 21:00

We ♥ metal, we ♥ Hardzone, we will ♥ you! Tak się składa, że kolejna, osiemnasta już edycja EP wypada w… walentynki. Miłować się będziemy przy dźwiękach podawanych przez Zenka z Kabanosa, przy czym to ostatni występ naszego didżeja przed dwumiesięczną przerwą wynikającą z wiosennej trasy koncertowej zespołu.

Happy hour nadal wydłużone do 2 happy hours – czyli za piwko zapłacicie 5 zł aż do 23. Co więcej, ZAPŁACICIE ZA NIE KARTĄ!!!! I nie tylko za piwko, oczywistość.

Jeśli lubisz takie kapele, jak Alice In Chains, A Perfect Circle, Apocalyptica, Biohazard, Chimaira, Danzig, Deftones, Disturbed, Drowning Pool, Faith No More, Fear Factory, Foo Fighters, Godsmack, Guano Apes, Hatebreed, Iron Maiden, Killswitch Engage, Kobong, Korn, Limp Bizkit, Machine Head, Marilyn Manson, Metallica, Muse, Nirvana, The Offspring, Pantera, P.O.D., Paparoach, Pearl Jam, Primus, Prodigy, Queens Of The Stone Age, Rage Against The Machine, Rammstein, Seether, Sepultura, Slayer, Slipknot, Soulfly, Soundgarden, System Of A Down, Tool, Type O Negative, to po prostu musisz się pojawić na Woli!

Imprezie patronuje niezawodny Rockowy Informator Koncertowy (tam możecie wygrać wejściówki!) i Voodoo Club.

Start: 21:00
Wejście: 10 zł (Karta Klienta VD – 5 zł)
Happy hours: 21-23 (piwo za 5 zł)

wydarzenie na fb