tiktok logo

Hardzone Emeryten Party XX: rok nie wyrok / 18.04.2015 / / 21:00

To będzie wyjątkowe Hardzone Emeryten Party, ponieważ nie dość, że już dwudzieste, to na dodatek rocznicowe: dokładnie rok temu zagościliśmy w VooDoo i tak już zostało. Skąd w takim razie Albert w grafie? Cóż, skoro poprzednia impreza była w dzień urodzin Einsteina, a ta – w dzień jego śmierci, nie mogliśmy przejść obok tego faktu obojętnie.

Zenek w trasie z Kabanosem, więc rytmy do pląsów podawać będzie zastępczy Rzeźnik.

Happy hour nadal wydłużone do 2 happy hours – czyli za piwko zapłacicie 5 zł aż do 23. Co więcej, ZAPŁACICIE ZA NIE KARTĄ!!!! I nie tylko za piwko, oczywistość.

Jeśli lubisz takie kapele, jak Alice In Chains, A Perfect Circle, Apocalyptica, Biohazard, Chimaira, Coal Chamber, Danzig, Deftones, Disturbed, Drowning Pool, Faith No More, Fear Factory, Foo Fighters, Godsmack, Guano Apes, Hatebreed, Iron Maiden, Killswitch Engage, Kobong, Korn, Limp Bizkit, Machine Head, Marilyn Manson, Metallica, Muse, Nirvana, The Offspring, Pantera, P.O.D., Paparoach, Pearl Jam, Primus, Prodigy, Queens Of The Stone Age, Rage Against The Machine, Rammstein, Royal Blood, Seether, Sepultura, Slayer, Slipknot, Soulfly, Soundgarden, System Of A Down, Tool, Type O Negative, to po prostu musisz się pojawić na Woli!

Imprezie patronuje niezawodny Rockowy Informator Koncertowy (tam możecie wygrać wejściówki!) i Voodoo Club.

Start: 21:00
Wejście: 10 zł (Karta Klienta VD – 5 zł)
Happy hours: 21-23 (piwo za 5 zł)

wydarzenie na fb