tiktok logo

Hardzone Emeryten Party XVI: Z jak Zimowy Zenek / 20.12.2014 / / 21:00

Dokładnie po dwóch miesiącach za muzyczne stery powraca do nas Zenek z Kabanosa, a po dwunastu do pięknego kraju nad Wisłą znowu przybywa zima. W dodatku 20 grudnia wypadają imieniny Zenona, więc trzeba to godnie uczcić. Tym bardziej, że bawimy się emerycko po raz ostatni w roku 2014.

Happy hour nadal wydłużone do 2 happy hours – czyli za piwko zapłacicie 5 zł aż do 23. Co więcej, ZAPŁACICIE ZA NIE KARTĄ!!!! I nie tylko za piwko, oczywistość.

Jeśli lubisz takie kapele, jak Alice In Chains, A Perfect Circle, Apocalyptica, Biohazard, Chimaira, Danzig, Deftones, Disturbed, Drowning Pool, Faith No More, Fear Factory, Foo Fighters, Godsmack, Guano Apes, Hatebreed, Iron Maiden, Killswitch Engage, Kobong, Korn, Limp Bizkit, Machine Head, Marilyn Manson, Metallica, Muse, Nirvana, The Offspring, Pantera, P.O.D., Paparoach, Pearl Jam, Primus, Prodigy, Queens Of The Stone Age, Rage Against The Machine, Rammstein, Seether, Sepultura, Slayer, Slipknot, Soulfly, Soundgarden, System Of A Down, Tool, Type O Negative, to po prostu musisz się pojawić na Woli!

Imprezie patronuje niezawodny Rockowy Informator Koncertowy (tam możecie wygrać wejściówki!) i Voodoo Club.

Start: 21:00
Wejście: 10 zł (Karta Klienta VD – 5 zł)
Happy hours: 21-23 (piwo za 5 zł)

Wydarzenie na fb