Hardzone Emeryten Party XIX: 50 twarzy Grey / 14.03.2015 / / 21:00

Datę dziewiętnastego Hardzone Emeryten Party można zapamiętać na dwa sposoby: albo jako dzień liczby pi (3.14 w zapisie anglosaskim), albo jako dzień, w którym na świat przyszła niejaka Sasha Grey. Wielu ludzi miało okazję widzieć 50 jej twarzy i nie tylko twarzy w znacznie odważniejszych scenach niż z obecnego hitu kinowego – i za to możemy być Sashy wdzięczni. 😉

Zenek w trasie z Kabanosem, więc rytmy do pląsów podawać będzie zastępczy Rzeźnik.

Happy hour nadal wydłużone do 2 happy hours – czyli za piwko zapłacicie 5 zł aż do 23. Co więcej, ZAPŁACICIE ZA NIE KARTĄ!!!! I nie tylko za piwko, oczywistość.

Jeśli lubisz takie kapele, jak Alice In Chains, A Perfect Circle, Apocalyptica, Biohazard, Chimaira, Danzig, Deftones, Disturbed, Drowning Pool, Faith No More, Fear Factory, Foo Fighters, Godsmack, Guano Apes, Hatebreed, Iron Maiden, Killswitch Engage, Kobong, Korn, Limp Bizkit, Machine Head, Marilyn Manson, Metallica, Muse, Nirvana, The Offspring, Pantera, P.O.D., Paparoach, Pearl Jam, Primus, Prodigy, Queens Of The Stone Age, Rage Against The Machine, Rammstein, Royal Blood, Seether, Sepultura, Slayer, Slipknot, Soulfly, Soundgarden, System Of A Down, Tool, Type O Negative, to po prostu musisz się pojawić na Woli!

Imprezie patronuje niezawodny Rockowy Informator Koncertowy (tam możecie wygrać wejściówki!) i Voodoo Club.

wydarzenie fb


Start: 21:00
Wejście: 10 zł (Karta Klienta VD – 5 zł)
Happy hours: 21-23 (piwo za 5 zł)