tiktok logo

HAPPYLEPSJA / 19.08 / / 19.08.2022 / stage1 / 22:00

W bajkowym ogrodzie pełnym szaleństwa Piotruś Pan, poczuł się nieswojo. Wszedł tu za Alicją, która do złudzenia przypominała mu Wendy. Czy dobrze zrobił wchodząc do tego świata pełnego kolorów i szczęśliwej muzyki? Gdzie się podziała ta Alicja? Z zamyślenia otrząsnął go Kot z Chershire który znikąd pojawił się ze smoczkiem w pyszczku – Masz jeszcze trochę tego magicznego pyłu? – zapytał kot dziwnie mieląc szczęką.
Piotruś zaczął nerwowo przeszukiwać wszystkie kieszenie w poszukiwaniu resztek proszku przywiezionego z Nibylandii – A ty co z Policji? Kot widząc strapioną minę przybysza powiedział – To już nie ważne, ale proponuje Ci żebyś poszedł na
HAPPYLEPSJA w @VoodoClub
19.08.2022
TAX:30 ,  a znajdziesz tam to czego szukasz.
A co za odgłosy tam? – spytał Piotruś, wskazując na bardzo zaciszną gęstwinę jakiejś ładnej roślinności na skraju ogrodu rozświetlanej czasem przez rozbłysk świateł oraz głośną i szybką muzykę.
A to są cuda – Wyjaśnił obojętnie Kot z Cheshire.
I… A co oni tam robią – zapytał Piotruś robiąc głupią minę. Zgodnie z oczekiwaniami – ziewnął kot – Dzieje się – powiedział i znikł, zostawiając po sobie szczękościsk.
Kraina czarów różniła się od tej z opowieści Alicji, w tym cukierkowym świecie pełnym kolorów było coś jeszcze. Pewna doza mroku która była gdzieś ukryta, nie można było jej dostrzec gołym okiem ale można było poczuć całym sobą. Ckliwy moment trwa, cieszcie się póki możecie, mrok gdzieś tam jest…
Lineup:
Smugglah [Gabba Tallion]
Karboks [Agresja]
Moskit
EvilDead HoW
……
……
Dbamy o to żeby wszyscy na naszych imprezach czuli się bezpiecznie – wszelkie nieprzyjemne sytuacje zgłaszajcie do nas lub do obsługi klubu.
——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego
——————————————–
REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin