Gothic Fetish Party / 21.08 /

GOTHIC FETISH PARTY

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości (wystarczy ksywka + ilość osób) Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:
gfp-zapisy@o2.pl

Serdecznie zapraszamy 21.08.2021 na kolejną edycję ” GOTHIC FETISH PARTY ”

W programie pokazy shibari/bondage i nie tylko 🙂 wystąpią przed Wami znani np. z programu TABU na National Geographic:
GanRaptor & Slaanesh (nawado.pl)

Podczas imprezy dla gości przewidziany jest konkurs – do wygrania atrakcyjne nagrody od naszego
sponsora Bezpruderynie.pl (http://www.bezpruderyjnie.pl)

W tradycję dotychczasowych Gothic Fetish Party wpisała się atmosfera sprawiająca, że goście mogli poczuć się nie tylko obserwatorami imprezy, ale przede wszystkim jej uczestnikami, twórcami, dlatego pokazy, występy były zachętą do takich działań podejmowanych wraz z uczestnikami. Do nich zaliczyć można pokazy shibari, chłosty, polewanie woskiem itp. Przypominamy teraz o tym, aby jeszcze przed imprezą zainspirować Was i zachęcić do wzięcia czynnego udziału w realnych działaniach. Oferujemy do Waszej dyspozycji nasze osoby i umiejętności – chcecie posmakować shibari? może chcecie zaznać bicza w sposób wyrafinowany, bezpieczny, akceptowany przez Was? może Waszym pragnieniem jest poczuć się sługą, wcielić w rolę SissyMaid? może … Zapraszamy do rozmów o tym teraz, a do realizacji podczas imprezy.

Kontakt przed imprezą:
nawado.pl@gmail.com Slaanesh & GanRaptor

Będziecie mieli do dyspozycji cały lokal czyli na ”stage 1” Dj. Moon & Amisu i cały parkiet, na ”stage 2” z wysoką sceną pokazy by każdy mógł wszystko zobaczyć + ogródek do Waszej dyspozycji.

Podczas GFP będzie można obejrzeć jak i zakupić zabawki mocne wytrzymałe z kauczuku (idealne dla wegan jak i osób szukających silnych doznań), z bezproblemową dezynfekcją do spanku jak i obróże, kajdany a wszystko wykonane przez Dark Spanking czyli Kudłatego – oczywiście nie zabraknie też spankowych zabawek od ”bolidupa.pl” czyli Blachy 🙂

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

zasady:
– Wstęp od 18 lat
– ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA I FILMOWANIA
(będzie tylko i wyłącznie jedna osoba do uwiecznienia pokazów bez publiki)
– Baw się jak lubisz ale pamiętaj: Nie twoje nie ruszaj, jeśli chcesz nawiązać interakcję zapytaj czy możesz!!!
– Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code czyli w odpowiednich strojach, ubraniu.
Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z klubu !
** dodatkowe zasady obowiązującego reżimu sanitarnego pod linkiem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

Start: 21:00

Wejście (bilety do nabycia na bramce w dniu imprezy):
60 zł – (stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, lolita, drag queen, crossdressing, uniformy militarne pełne (chodzi tylko o garderobę 😉 ), burlesque, goth w stylizacji fetish, wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, garnitury pełne, suknie balowe)
70 zł – (schludnie, elegancko, na czarno, niepełne garnitury)

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości (wystarczy ksywka + ilość osób) Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:
gfp-zapisy@o2.pl

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa