tiktok logo

Gothic Fetish Party / 20.07.2019 / stage1 / 21:00

Gothic Fetish Party

! UWAGA !
Wejście bez zapisów mailowych.

Zapraszamy na kolejną odsłonę fetyszowej imrpezy Blachy i Kudłatego. Tym razem mamy zaszczyt zaprosić Was na letnią edycję Gothic Fetish Party

Impreza w trochę luźniejszej niż Ero Fetish Night formie, jednak nadal dużo perwersji, swobody i pokazów. Jak zwykle więc zachęcamy, by w ten (prawdopodobnie) ciepły wieczór zostawić w domu wstyd i godność oraz nadmiar ubrań i wpaść do VooDoo Clubna naszą imprezę dla zboczuchów.

Luźniejsza jest forma dresscode, ale zasady pozostają te same.:
– NIE dotykamy bez pozwolenia,
– NIE wtrącamy się innym do zabaw,
– NIE jesteśmy upierdliwcami i NIE psujemy innym zabawy,
– NIE trujemy dupska i NIE robimy zdjęć (jeśli ktoś będzie robił nawet selfiaki telefonem zgłoście to organizatorom – w tle może być ktoś kto nie chce być na zdjęciu).

Najważniejszą zasadą jest jak zawsze, że NIE oznacza dokładnie, tylko i wyłącznie NIE !!! jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tej zasady, organizatorzy i ochrona wbiją mu ją do głowy.

Cóż więc was czeka ?

Oczywiście perwersyjna i zajebista zabawa jak zwykle u nas, nazwa zobowiązuje więc za brzmienia będą odpowiedzialni Moon & Amisu

Jednak nie tylko muzyką żyje człowiek, więc pokazy też się znajdą, konkursy wymyślone przez nas również (więc wiecie już że ambitnych łamigłówek i ambitnych konkursów o górnolotnym przesłaniu – nie będzie!) a fundatorem nagród jest: Bezpruderyjnie.pl (http://www.bezpruderyjnie.pl/)

na scenie zobaczymy:

SADISTIC LADY KALA
– Artystka, Sadystka, Preformerka. Blood Player, Blood Fetishist. W pokazie Gabinet Rozkoszy – Sadysta Ginekolog. Tak więc będzie mocno, boleśnie i grubiej niż na deserze u Grycanek. Osobom o słabych nerwach polecamy w czasie pokazu skoczyć do baru po piwo, wrażliwcy mogą nie przetrwać oglądania tego pokazu.

Bycie perwersem to jedno, ale fetyszyzmu i pięknych kobiet nigdy dość, tak więc jako alternatywa do sadystycznego pokazu ( podobno mogą być osoby które tego nie lubią …) będzie drugi, znacznie bardziej subtelny w wykonaniu naszych pięknych pań znanych już z poprzednich edycji czyli:

Wredna Wiedźma Model&Performer i SZIKAR
– Będzie na pewno mniej sadystycznie a bardziej subtelnie, kobieco, uwodzicielsko… Jak daleko posuną (czy to najlepsze słowo na pokaz 2 kobiet ?) się tym razem dziewczyny i jak „głęboka” będzie ich relacja na scenie? Zobaczymy to już na imprezie ( serio – dla nas również będzie to niespodzianką – ale kto widział dziewczyny na poprzednich pokazach, zrozumie, że ten duet bierzemy „ w ciemno” nawet nie do końca znając scenariusz pokazu).

Zapraszamy więc na naszą imprezę. Nie musicie jakoś bardzo się ubierać, będzie ciepło 😉 W końcu co lepszego można robić w wakacje niż imprezować z innymi perwersami, którzy niczemu nie
będą się dziwić 😉

Start: 21:00

Wejście:
40 zł – w odpowiednich strojach (latex,pvc,crossdressing,mundury pełne,stroje skórzane, cyber,lolita,stroje gothic,naked)
50 zł – pozostali nie mający odpowiednich strojów ale warunek obowiązkowo czarne ubranie

! WSTĘP OD 18 LAT !! ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA I FILMOWANIA !

VooDoo Club
ul.Prymasa Tysiąclecia 48 a (dawne BEMA 65)
Warszawa

! UWAGA !
Wejście bez zapisów mailowych.

Gothic Fetish Party
www.gothicfetishparty.weebly.com