tiktok logo

Generation of Rain / 04.09.2015 / / 20:00

Już 4 września zapraszamy na edycję Generation of Rain. Przygotujemy dla Was noc pełną undergroundowych brzmień spod znaku muzyki gotyckiej, elektronicznej oraz szeroko pojętego „Dark Independent”! 

Muzyką ugoszczą Was pasjonaci brzmień electro, industrialu, rocka gotyckiego oraz innych gatunków z nurtu DI.

Startujemy o 20:00

Impreza odbędzie się w Waszym ulubionym alternatywnym klubie warszawskim – VooDoo Club:

Trochę historii:
Generation of Rain jest warszawską imprezą zapoczątkowaną w 2003 roku. Pomysłodawcami byli Moon i Seth a pierwsza edycja miała miejsce w klubie Manekin, następnie imprezy odbywały się przez wiele lat w (starej) Progresji, później w Metal Cave oraz kilkukrotnie w No Mercy.
Pod szyldem Generation of Rain organizowaliśmy koncerty zespołów: Artrosis, Komendarek, Viridian, Nocturia, Bood, Sjel i kilku innych, świetnych kapel.
Podczas swojej długiej historii graliśmy na festiwalach takich jak Castle Party, Gothomania, Fetish Fucktory oraz imprezach: Gothic Pulse, NINsane, Vampiriada, Gothoteka, Toxic Doughnut, Insomnia i wielu innych.
Po kilkuletniej przerwie, w 2013 roku impreza powróciła; gościliśmy m.in. w Club Rocku, w VooDoo oraz w Metal Cave. Naszą tradycją stało się zapraszanie DJ z kręgów Dark Independent aby zapewnić różnorodność i niepowtarzalność każdej edycji.

*** wjazd 10 ***
VooDoo Club
Warszawa
ul. Bema 65
start: 20:00

wydarzenie na fb