tiktok logo

FUTURE ROOTZ #01 (powered by ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM) / 24.03.2023 / stage1 / 22:00

FUTURE ROOTZ #01
(powered by ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM)

KIEDY: 24 MARCA 2023 (SOBOTA)
GDZIE : VOO DOO CLUB
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa

BILETY DOSTĘPNE  :  https://www.tixto.pl/future-roots-01-powered-by-roots-revival-soundsystem,654.html

– Limited early bird presale 20pln
– Presale 30pln
– On the door 40pln

ARTIST :
– DUNGEON BEATS (Hitman & CrissNSA)
– FATHERTZ (Jah Bass & 50/50)
– SUBROSE (Subroot)
– KARLOS (Roots Revival Crew)

DUBSTEP / BASS MUSIC
+/- 140BPM

Artwwork: Wadada x Tomana

—————

Hitman

Poznański producent i DJ oraz współzałożyciel i właściciel projektu Dungeon Beats.

Na przełomie lat jego muzyka ukazała się na takich labelach jak KWAIOTO Records (Japonia), Iron Shirt Recordings (Nowa Zelandia) czy Dirty Beats (RO).

Od 2015 intensywnie zaangażowany jako promotor – odpowiedzialny za sprowadzenie do Polski kluczowych artystów dzisiejszej sceny dubstep; na organizowanych przez Dungeon Beats eventach pojawili się między innymi J:Kenzo, Kahn, Leon Switch, Nomine, LSN, N-Type czy Vivek. Zdobyte na przełomie lat doświadczenia i kontakty pozwoliły na rozszerzenie dotychczasowej działalności kolektywu o wytwórnię oraz agencję bookingową.

Aktywność wydawnicza zaowocowała kompilacją Volume One – release składa się w całości z kompozycji artystów, którzy gościli w cyklu wydarzeń „Dungeon Beats” i ukazał się na fizycznym nośniku (w formie kasety magnetofonowej – jako ukłon w stronę oldschoolu).

Jako agencja bookingowa Dungeon Beats reprezentuje obecnie 24 topowych artystów z Europy, m.in. TMSV, Hebbe, Ourman, The Untouchables czy Leon Switch.

⚡ https://www.dungeonbeats.com/
⚡ https://soundcloud.com/hitmandubz
⚡ https://facebook.com/hitmandubz
⚡ https://instagram.com/hitmandubz

CrissNSA

Poznański DJ i promotor, współzałożyciel i potężna siła napędowa takich projektów jak Dungeon Beats czy Come Meditate.

Jego spektrum nie ogranicza się tylko do jednego gatunku – z powodzeniem i niespotykaną lekkością łączy ze sobą ciężkie i mroczne brzmienia bez względu na tempo, niemniej właśnie jego dubstepowo-grime’owa selekcja zwróciła uwagę publiczności nawet poza granicami naszego kraju.

Współorganizator cyklu Dungeon Beats, gdzie miał okazję poznać i dzielić decki z zawodnikami wagi ciężkiej, takimi jak Kahn, LSN, J:Kenzo, Samba oraz wielu innych. Zaangażowany w radiowy rozgłos niskich częstotliwości, odpowiedzialny za audycję Dungeon Beats Sessions w ramach transmisji na Subtle Radio.

⚡ https://instagram.com/crissnsa
⚡ https://soundcloud.com/crissnsa

FATHERTZ (Jah Bass B2B fiftififti)

Projekt DJ’ski FATHERTZ powstał na przełomie lat 2021/2022. Jego celem jest promocja szeroko pojętej muzyki bassowej przez sety live i online.

Jah Bass i fiftififti, których usłyszeć mogliście na wielu klubowych gigach, soundsystemowych sesjach, rejwach czy niszowych festiwalach, jako FATHERTZ łączą swoje siły w konwencji back2back.

Tworzą fuzję różnych selekcji i stylów grania. Odnajdują wspólny język owocujący nową jakością za konsolą. Podczas imprez podnoszą dynamikę setów na żywo poprzez improwizację.

Obaj mają swoje lata, rodziny, dzieci i niemały wkład w polską scenę dubstep i bass.

fifti wraz z kolektywem Dub Lovin Criminals organizował rozpoznawalne cykle imprez, na które zapraszano zagranicznych artystów. Supportował również wielu cenionych wyjadaczy z całego świata.

Jah Bass również zajmował się promotorką, dorobił się potężnej kolekcji winyli i portfolia setów nagranych dla międzynarodowych platform promujących głębokie częstotliwości.

FATHERTZ to DJe bookowani w cenionych klubach – od morza aż do Tatr. Pojawiali się regularnie na szanowanych cyklicznych wydarzeniach oraz festiwalach (m.in. Bass Camp, UP2D8, Las, Goa Dupa). Projekt powstał na bazie wspólnej fascynacji undergroundowymi, elektronicznymi brzmieniami, męskiej przyjaźni i wielu godzin przegadanych na backstage’ach.

Zawsze świeżo, zawsze tłusto, FATHERTZ!
Sprawdź!

⚡ https://linktr.ee/fathertz
⚡ https://soundcloud.com/fathertzb2b
⚡ https://tinyurl.com/fathertzYT
⚡ https://www.facebook.com/Fathertzb2b
⚡ https://www.instagram.com/fathertzb2b/

Subrose

Założyciel warszawskiego cyklu @svbroot, dj i producent, skupiony na deepowej stronie basowego brzmienia.

W jego setach możecie się spodziewać precyzyjnego mixu brytyjskiej mieszanki dubstepu i dubu, serwowanego z winylowego nośnika.

Ostatni czas spędzony w studiu zaowocował serią winylowych dubpleatów/przyszłych realesów, jego produkcji, które będziecie mogli sprawdzić tej nocy na żywo. Karma, Bukez Finezt, Compa, Numa Crew, Egoless czy Squarewave to tylko niektórzy z którymi dzielił deki na przestrzeni przeszło 10 lat aktywności na scenie.

Poza Warszawskim podwórkiem gdzie regularnie supportował artystów w ramach swojego cyklu, mogliście słyszeć go wraz ze składem na takich festwalach jak BASS CAMP czy Ostróda Reggae Festwal.

⚡ https://www.facebook.com/subrosedub
⚡ https://soundcloud.com/subrosedub
⚡ https://www.instagram.com/subrosedubs/

——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin