tiktok logo

Forest Whispers / Chanid / Uklarhet / Chainsword w VooDoo / 25.01.2019 / stage2 / 19:00

25 stycznia w warszawskim klubu VooDoo Club koncert dla fanów podziemnego metalu m/

Zagrają:
Chainsword (old school death metal)
Uklarhet (black metal)
Forest Whispers (black metal)
Chanid (black metal)

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Start o 19:00
Bilety : 15 pln (w dniu koncertu na wejściu)

————————————————————
Chainsword powołano do życia by wzniecać wojny. Ten oddział w liczbie pięciu ludzi powołano do życia, by niósł płomień konfliktu i siał Death/Doom Metalowe piekło. Stworzony w Warszawie, AD. 2016 przez Herr Feldgrau i Defectora, kwintet twardo trzyma się swojej ścieżki sprowadzania koszmaru wojny na scenę. Dołącz do szturmu!
https://chainsword.bandcamp.com/track/dreadquake-mortar

Uklarhet to blackmetalowy zespół z Warszawy łączący elementy atmosferycznego black metalu wraz z tradycyjnym północnym brzmieniem.
https://www.youtube.com/watch?v=PTtcn2wYHjA

Forest Whispers został powołany jako jednoosobowy projekt muzyczny w 2013 roku inspirowany black metalową sceną z lat ’90. Wreszcie po kilku latach zespół rozpoczyna granie na żywo promując swój najnowszy album „Arkany Zniewolenia”
https://www.youtube.com/watch?v=JPrh7x-EN0Q

Chanid to klasyczny w formie, wściekły black metal. Ogień w sercu i na scenie! Zespół właśnie przygotowuje nowe wydawnictwo i zamierza was przekonać, że warto czekać. Jak kto lubi Immortal, stare nagrania Christ Agony, ale i Mayhem czy Dissection… Rozstrzał spory, ale Chanid przekonuje, że można być tradycjonalistą czerpiącym z najlepszych wzorców, a nie ślepym kopistą.
https://www.youtube.com/watch?v=G1EKMjB2a6k

Zapraszamy !!!

Organizator:

Forest Whispers