tiktok logo

Föllakzoid I Warszawa I / 05.11.2023 / stage2 / 19:00

Soulstone Gathering and Swamp Booking present:

⚫ 𝗙ö𝗹𝗹𝗮𝗸𝘇𝗼𝗶𝗱 (Chile) – psychedelic/progressive rock:

Domingæ to chilijska muzyk i filmowiec mieszkająca w Meksyku, która w 2007 roku założyła zespół Föllakzoid. Formacja od tego czasu koncertuje i wydaje niezwykle zaskakującą muzykę nakładem renomowanej wytwórni Sacred Bones Records.

Zespół jest głęboko inspirowany dziedzictwem starożytnej muzyki Andyjskiej i nauczył się integrować swoje korzenie z nowoczesnymi brzmieniami i technologiami naszych czasów, tworząc bogatą, a jednocześnie minimalistyczną elektroniczno-organiczną atmosferę.

Perspektywa twórcza zespołu zawsze polegała na łączeniu dostępnych formatów fizycznych i cyfrowych, zarówno wizualnie, jak i muzycznie, aby stworzyć strukturę czasowo-przestrzenną, która pochłania zarówno autora, jak i słuchacza.

📀 https://follakzoid.bandcamp.com/
🌐 https://www.facebook.com/FOLLAKZOID
📱 https://www.instagram.com/follakzoid/

⚫ 𝗜𝘃𝗮𝗻 𝗛𝗮𝗹𝘆𝗵𝗮 (Polska) – deep techno, industrial
Man in black, pochodzący z ukraińskiego Donbasu młody reprezentant polskiej sceny techno, promotor, DJ, producent, perkusista. Rezydent klubu @Wyspa Tamka we Wrocławiu, na co dzień zamieszkuje w Poznaniu. Głęboko zakorzeniony w kulturze black metalu, wieloletni perkusista w Mord’A’Stigmata.
Założyciel takich elektronicznych projektów/kolektywów jak Chaotic Cult, New Faces of Techno, Zona i innych, z którymi udało mu się zorganizować dziesiątki event’ów w Polsce. W formule DJ Set, a także Live Act zagrał na jednej scenie z takimi artystami m.in. jak: Ancient Methods, Crystal Geometry, The Brvtalist, Codex Empire, Sarin, Philipp Strobel, Melania., Imperial Black Unit, Schwefelgelb, UVB, NZM99, Tham, Zamilska i innymi.
Wystąpił w wielu miejscach, klubach, festiwalach w Polsce oraz za granicą.
Niedawno wypuścił swój debiutancki utwór pt. „Zhnyva Viry (The Harvest of Faith – ЖНИВА ВІРИ)”, który ukazał się na składance poznańskiego klubu Projekt Lab. Utwór dostępny w serwisie Bandcamp.

 

VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

🎟 Bilety już w sprzedaży na: https://bit.ly/Follakzoid_Waw

Ceny wejściówek:
𝗘𝗮𝗿𝗹𝘆 𝗯𝗶𝗿𝗱 – 69 zł
𝗥𝗲𝗴𝘂𝗹𝗮𝗿 𝘀𝗮𝗹𝗲 – 89 zł
𝗪 𝗱𝗻𝗶𝘂 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁𝘂 – 100 zł

————————————
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin