Folkmetalowe Koncertowe Spotkanie Grudniowe / 16.12.2016 / stage2 / 18:00

Folkmetalowe Koncertowe Spotkanie Grudniowe tylko z nami! Zapraszamy już teraz, bo będą niespodzianki i jak zawsze dużo dobrej muzyki! Kto zagra?
Helroth
Warszawski folk metalowy zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.
https://www.facebook.com/Helroth/

Runika
Zespół z damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Varmia
Varmia – zespół, którego idea narodziła się w głowie Lasoty, gitarzysty pochodzącego z Warmii, zafascynowanego black metalem, polskim folkiem i dziedzictwem kulturowym. Wiosną 2016 roku do składu dołączyli perkusista Kruszyn oraz basista Ćwiara. Po trzech miesiącach przygotowań udało się zorganizować nagranie debiutanckiego albumu. Zrealizowano je w Warmińskiej stodole nad jeziorem. Obecnie trwają przygotowania do wydania nagranego materiału.
https://www.facebook.com/varmiaband/

Aether
Nowo powstały zespół z Łodzi grający melodeath/folk. Swoją muzyką chwalimy Odyna i staramy się przerwać wszechobecną dominację thrashu w naszym mieście. Inspirujemy się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun. Jeśli lubicie te klimaty, zapoznajcie się z naszym materiałem! Sława!
Facebook.pl/aethermelodeath

Bilety 15/25zł. Start godz: 19:00 Zapraszamy.
Sława!

wydarzenie na fb