FOLK METAL NIGHT V / 29.01.2016 / / 19:00

Piąta edycja FOLK METAL NIGHT w ramach trasy Dark Worlds Collide zespołu Berserker Official. Litewskiemu zespołowi towarzyszyć będą dwie warszawskie kapele – MORHANA i Runika, które specjalnie na ten koncert szykują niespodziankę – nie może Was tam zabraknąć! Zapraszamy.

Berserker
Zespół melodic metalowy z Wilna. Piosenki zespołu nawiązują do starć wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wewnętrzne to emocje, mieszane uczucia. Zewnętrzne to socjalna niesprawiedliwość, industrializacja, niszczenie dzikiej przyrody. Wizja Berserker – muzyka, która kombinuje epiczne melodie, apokaliptyczne teksty, mocny i ekspresywny wokal. Wszystko to zanurza każdego słuchacza w nieziemską, magiczną oraz fantastyczną realność.
https://www.facebook.com/BerserkerOfficial/?fref=ts

Runika
Zespół z damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Morhana
Zespół wykonujący folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.
https://www.facebook.com/morhanaofficial?fref=ts

Koncert odbędzie się w sali po dawnych Kotłach, No Mercy (wejście VooDoo Club)
Bilety: 15/20zł Sprzedaż biletów

wydarzenie na fb