Folk Metal Night (Noc Kupały) Warszawa / 16.06.2018 / stage1 / 18:00

Edycja Folk Metal Night, jakiej jeszcze nie było! Zagrają dla Was:

Silent Stream of Godless Elegy (SSOGE)
Czeski zespół, którego muzyka oscyluje na granicy folk i doom metalu. Muzyka grupy silnie oddziałuje na emocje odbiorców, jest bardzo nastrojowa i pełna pasji. Głównym nawiązaniem warstwy brzmieniowej do morawskiej tradycji jest wykorzystanie instrumentów powszechnie występujących w muzyce tego regionu – skrzypiec, wiolonczeli czy cymbałów. Dźwięki te uzupełniane są dwoma znakomitymi wokalami. Ich koncerty to mistyczne przeżycie, które na długo pozostaje w sercach słuchaczy.
https://www.facebook.com/ssoge/

Achsar
Słowacki zespół, który jak mało który potrafi porwać publiczność do zabawy. Grają mocno, melodyjnie i nie biorą jeńców. Moc, energia, ogień – szykujcie się na solidny wycisk 😉
https://www.facebook.com/achsarofficial/

Claim The Throne
Piszą o sobie: „wzięliśmy folk metal bezlitosnym szturmem, oferując ekstremalne ujęcie melodii, którego nie mogli się doczekać fani pagan metalu i melodeathu”.
Po raz pierwszy w Polsce, prosto z Australii.
https://www.facebook.com/claimthethrone/

Runika
Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Morhana
Zespół wykonujący folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.
https://www.facebook.com/morhanaofficial?fref=ts

Bilety: 35/45zł
Otwarcie bram: 18:30
Start: 19:30
Do zobaczenia pod sceną!