tiktok logo

FIASKO – 'Głupcy Umierają na Żywo’ + Neuronia (special guest) / 27.10.2017 / stage2 / 19:00

FIASKO – GŁUPCY UMIERAJĄ NA ŻYWO, CZYLI MOC ATRAKCJI:

– koncert (postaramy się zagrać cały album)
– premiera płyty (cd do kupienia na miejscu)
– premiera teledysku (na klubowym projektorze)
– realese party (odsłuch krążka po koncercie)
– zagrają z nami zuchy z grupy Neuronia (jako gość specjalny)

FIASKO to eksperyment powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała na deskach stołecznej Progresji pod koniec 2010 roku.
Po kilku latach muzycznego niebytu, niedobitki z SIS, uzbrojone w nową sekcję rytmiczną, nieco inne podejście do dźwięków oraz teksty po polsku, wracają dojrzalsi i bogatsi w życiowe doświadczenia (czytaj: starzy, cyniczni i zblazowani). Efektem tego powrotu jest album pt. „Głupcy Umierają” na który składa się 12 kompozycji oscylujących lirycznie w alkoholowo-depresyjnych klimatach klęski, upadku i porażki, przetykanych gdzieniegdzie gorzkim komentarzem społecznym. Muzycznie zaś, jest to fuzja rocka/metalu i szeroko pojętej muzyki elektronicznej.
facebook.com/fiaskopolo
yt: https://goo.gl/nvoX79

NEURONIA: Odświeżona brazylijskimi posiłkami w postaci nowego basisty, Andre Neila, Neuronia zagra jak zwykle eklektycznie, łącząc wpływy z pogranicza thrash i heavy metalu ze szczyptą melo-deathowych zagrywek. Trzon piątkowego seta będą stanowić kawałki z najnowszego albumu warszawiaków – wydanego własnym sumptem w grudniu 2015 roku „Under the Same Sky”.
facebook.com/Neuronia
www.Neuronia.BandCamp.com