tiktok logo

FestUza / 19.11.2016 / / 19:00

FestUza vol.1 edycja WWa to wydarzenie, które ma odbywać się cyklicznie we Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie. Chcemy promować lokalną scenę, zapraszać kapel z innych kątów Polski oraz z zagramanicy. Gentuza będzie razem z innymi wymiataczami uprzyjemniać Wam sobotni wieczór.. 

Znamy Line Up FestUzy w WWA!!!

GENTUZA djent-electro-postmetal – Warszawa/Wrocław/Szczecin

Trzy osobowy skład generujący głęboki groovowy dźwięk przez połączenie 8 stunowej gity z elektroniką, subami, wooblami podpartymi ciężkimi garami i dubstepowymi dropami! a to wszystko powleczone melodyjnym wokalem i pogrubione screamem i growlem.

Like our page
https://www.facebook.com/gentuzaband
Suscribe our channel
https://www.youtube.com/watch?v=nNllihhi-VY
Follow us on
https://www.instagram.com/gentuzaofficial/
Buy our music
https://gentuza.bandcamp.com/

NOKO – Rock/ Grunge/ Metal – Warszawa

Zespół NOKO ma na swoim koncie debiutancką płytę wydaną 4 czerwca 2012 r. nakładem Metal Mind Productions.
Powstał na przełomie 2004/2005, a zadebiutował w czerwcu 2008r. w którym to zagrał koncerty w Londynie prezentując się w takich klubach jak :Tommy Flynns, Fiddlers Elbow,The Albany, jak również Hope and Anchor, w którym rozpoczynały takie zespoły jak Sex Pistols czy The Clash.
W roku 2011 dzięki udziałowi w finale 1 edycji programu ”Must Be The Music”, grupa mogła zaprezentować się szerokiej publiczności, zdobywając duże zainteresowanie oraz uznanie wśród jurorów ,telewidzów, a przede wszystkim muzycznego show-biznesu.
Zespół NOKO zdobył również prestiżową Nagrodę Publiczności w Jarocinie 2011, a w podsumowaniu roku 2011 przez czytelników „Teraz Rock” znalazł się w rankingu „Nadzieja Rocka”.
Noko grało z takimi zespołami jak: COMA, FLAPJACK, ACID DRINKERS, PROLETARYAT, LUXTORPREDA, PAPA ROACH, LIMP BIZKIT, NEWSTED, a także na : Redbull Tour Bus 2011, Jarocin Festival 2011 & 2012, Seven Festival 2012, Ursynalia Festival 2012, Finał Eliminacji do Przystanka Woodstock 2012, Emergenza Poland 2012, Impact Fest 2013.

Like their page
https://www.facebook.com/nokoband
Suscribe their channel
http://www.youtube.com/user/nokoband1

Metal Puma Groove metal / Magia / Metalcore / Harry Potter –
Warszawski zespół ligi podwórkowej

Alan pisze większość muzyki, Maciej ma pieniążek, Boston to dobry chłopak z Pragi, Agnieszka jest dziewczynom, a Hubert jako jedyny prezentuje jakikolwiek poziom wykonawczy. Po zagraniu bardzo dobrego koncertu w roli supportu Awakening Sun zmotywowany do dalszej pracy zespół zarejestrował swój pierwszy singiel ”Wait For Me” i wypuścił go w formie teledysku. Obecnie Metal Puma pracuje nad debiutanckim albumem, a ich głównym celem jest posprzątanie mieszkania Bostona.

Like their page :
https://www.facebook.com/metalpummah/?ref=ts&fref=ts
Official video :
https://www.youtube.com/watch?v=TI7zIETIsAw

Hoax of Upsala metal – Lublin

Lubelski zespół metalowy. Początki grupy siegają roku 2013. Od tego czasu Hoax Of Upsala regularnie koncertuje, wykonując swoje autorskie utwory. W 2014 roku własnymi siłami zespół wydał epkę pt. „The Eternal Struggle”,
a w roku 2016 ukazała się kolejna epka pt. „Torn Apart”.
Finaliści Emergenza festiwal w Warszawskiej Proximie pokazali na co ich stać!!! Wracają do stolicy żeby włupać kawałkiem metalu!!!

Like their page
https://www.facebook.com/HoaxOfUpsala/
Official video
https://www.youtube.com/watch?v=1XShy_tCde0

MOLTA – metalomatyka

Formacja reprezentująca różne strony kraju (Radom, Skierniewice, Koszalin, Warszawa). Zadebiutowali na scenie Antyradia podczas warszawskiego półfinału Antyfestu 2014 w Klubie Wkręt. Skład wspierany na żywo przez Krzysztofa 'Desecrate’ Szałkowskiego (m.in. Gortal, S.T.E.A.M.).

’Molta to swoisty wymiar dialogu o problemach ludzi – ludziach samych. Subiektywna relacja konfrontacji z zastaną obrzydliwą i okrutną rzeczywistością. Wypadkowa tysiąca spojrzeń podlegająca nieustannej metamorfozie… Manifest wolnego ducha i deklaracja przytomności.’

Like their page
https://www.facebook.com/moltaband
Official video
https://www.youtube.com/watch?v=MWntD72qTiM

Patroni:
https://www.facebook.com/kvltmagazine/
https://www.facebook.com/MetalSidePL/

wydarzenie na fb