tiktok logo

EROFETISH NIGHT / 11.06.2016 / / 21:00

EROFETISH NIGHT 

11.06.2016 (sobota)

Zapraszamy na kolejną odsłonę imprezy Ero Fetish Night. Kolejna edycja znowu będzie się nieco różnić od poprzedniej. Sama idea imprezy, dress code itp. zostaje. Z nowości to przede wszystkim dzięki pomocy Shibari Dojo Warsaw gość specjalny z Czech – Soptik Zet – jest jednym z uczniów Riccardo Wildties’a. Styl wiązania który prezentuje to semenawa, czyli styl przeznaczony do zadawania bólu. Sam pokaz więc nie będzie typowym pokazem shibari, liny u Soptika będą tylko narzędziem a nie celem samym w sobie. Nie zobaczymy tu aktorstwa i udawania, w pokazie Soptika zobaczymy prawdziwe emocje i sadyzm na wyższym poziomie. Czy z zadawania bólu można zrobić sztukę ? Soptik Zet może zmienić waszą definicję sadyzmu i sztuki 😉 Poza pokazem głównym przewidziane są w trakcie imprezy zajęcia indywidualne z Soptikiem – można wziąć w nich udział lub w wersji dla mniej odważnych 😉 , obejrzeć całość jako publiczność. Zapraszamy również na warsztaty z naszym gościem organizowane przez Shibari Dojo Warsaw (po szczegóły odsyłamy do ich profilu)……… o najważniejszej zmianie na koniec 🙂
Pokazy zaczniemy od powrotu do klasyki czyli szybki kurs BHP w BDSM, wiemy że większość z was już te kursy widziała lub w nich uczestniczyła ale ciągle pojawiają się na imprezach nowe osoby i chcemy by i one mogły się podszkolić w tym jak robić krzywdę nie robiąc nadmiernej krzywdy. Po cichu liczymy też że do szkolenia przyłączy się nasz gość Soptik Zet, który również mocno naciska na bezpieczeństwo w trakcie tych mniej konwencjonalnych „zabaw”.
Aby potem odpocząć od widoku Blachy na scenie o poprawę estetyki zadba Canis Cornea w tańcu na rurze specjalnie przygotowanym na tę imprezę.
Kiedy już wszyscy dotrą do klubu i rozkręcą się wystąpi nasz główny gość ze swoim pokazem.
Oczywiście nie zabraknie konkursów z nagrodami.
Plan pokazów i imprezy nadal jest w trakcie realizacji więc zapewne dojdą kolejne pokazy, ale wstawimy informację o nich kiedy potwierdzą się na 100%. Polecamy więc śledzić na bieżąco nasze profile i sprawdzać co nowego będzie jeszcze na imprezie.
Na koniec w zasadzie drobna dla jednych a kluczowa dla drugich zmiana. Eksperymentalnie na tej jednej imprezie zamierzamy dać wam trochę większy luz w zabawach w podgrupach. Oczywiście nadal obowiązują nasze zasady i najważniejsza że NIE oznacza tylko i wyłącznie NIE – i to w trybie natychmiastowym ! Jeśli jednak będziecie tych zasad przestrzegać postaramy się mniej ingerować i mniej przeszkadzać w zabawach. Jest to niejako wersja eksperymentalna o którą prosiło nas sporo osób. Jeśli jednak feedback po imprezie będzie negatywny i innym będzie to przeszkadzać – może być to pierwsze i ostatnie „poluzowanie zasad”. Tak więc pamiętajcie by bawiąc się nie przeszkadzać w zabawie innym !

O oprawę muzyczną zadba Dj.Ren

Oświetleniem pokazów natomiast zajmie sie jeden z najlepszych oświetleniowców w Polsce czyli:
WOLFRAM LIGHTING

! UWAGA !
Wstęp na imprezę od 18 lat.
Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania
(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

start: 21:00 koniec: 05:00

wejście: 60 zł

! UWAGA !
Będzie obowiązywał ścisły dress code:
stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, lolita, drag queen, crossdressing, uniformy i mundury (pełne), burlesque, goth w stylizacji fetish, wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, stroje wieczorowe (garnitury, suknie balowe itd)

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości
Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:

zapisy-erofetish@o2.pl

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania kierujcie je na adres:

erofetishnight@o2.pl

Miejsce imprezy:
VooDoo Club – Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a (dawna ul.Bema 65) Warszawa – www.voodooclub.pl

www.erofetishnight.weebly.com
www.facebook.com/erofetishnight/

! UWAGA !
1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dresscode, określonego przez organizatorów.
3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania
(Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)
4.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !
5.- Baw się z głową !
Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

wydarzenie na fb