tiktok logo

Ero Fetish Night / 29.02.2020 / stage1/stage2 / 21:00

ERO FETISH NIGHT – 29.02.2020

!!! Zgłoszenia mailowe chęci uczestnictwa w imprezie (wystarczy ksywka lub imię i ilość osób) prosimy wysyłać na: erofetishnight-zapisy@o2.pl !!!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy dla wszelkiej maści zboczu chów i per wersów. Oczywiście także dla normalsów 😉 którzy chcieli by sprawdzić czy zboczuchami są i jak bardzo 😉 .

Na naszych imprezach bawimy się niegrzecznie ale na poziomie i o tym muszą pamiętać wszyscy. Nie mają znaczenia wasze preferencje, płeć czy fetysze. Byle nie utrudniać i nie psuć zabawy innym. Zima w tym roku niby do d… 😉 ale nadal pizga złem więc tym bardziej zapraszamy do nas. U nas i ciepło i atmosfera gorąca. Ubrań dużo w klubie nie potrzeba a wręcz można z nich zrezygnować jeśli miały by przeszkadzać w zabawie.

Klasycznie jak to na naszych imprezach będą pokazy – na wysokim poziomie oraz konkursy i ciężki humor – no i tu poziom może być nieco niższy niż pokazów

Rozwiązanie z otwartym całym klubem sprawdziło się a wiec i tym razem będzie otwarta druga część klubu z dodatkowym barem, palarnią i stolikami na zewnątrz ( na zewnątrz ale ogrzewanie jest i tam).

Przypominamy że w drugiej części klubu czyli na STAGE 2 jest też scena i to wysoka by każdy mógł bez problemu obejrzeć pokazy i konkursy, STAGE 1 (z kanapami parkietem itd.) zostawiamy na dancefloor gdzie będzie można potańczyć, pokręcić się na rurce, rozbierać itp.. ( to oczywiście żart bo rozbierać się można w każdej części klubu). Zapewne też kącik trampingowy będzie z boku sali tanecznej. Można więc nóżką potupać nie tylko po parkiecie ale i po chętnych panach.

To co niezmienne to nasze zasady:
„NIE znaczy NIE” i marny los tego kto tę zasadę złamie (!)
– nie dotykamy bez pytania
– nie przyłączamy się do zabawy bez pytania czy można
– nie ratujemy „ofiar” itp.
– cokolwiek wzbudzi wątpliwości – zgłaszamy organizatorom lub ochronie
– widzicie że ktoś zachowuje się nieodpowiednio (nie mówimy o zabawie tylko o jej przekroczeniu), zgłaszacie organizatorom lub ochronie
– nie jesteście pewni czy ktoś nie przesadził – zgłaszacie organizatorom lub ochronie
– jeśli ktoś się poczuł gorzej po drinku – zgłaszacie organizatorom lub ochronie
– zgłaszajcie nam nawet robienie zdjeć czy selfiaków – ktoś na drugim planie takiego selfiaka może nie chcieć być widoczny z twarzą na czyimś telefonie. Dyskrecja jest podstawą tych imprez.
Tyle ważnego przynudzania.

Oczywiście prócz świetnego towarzystwa i różnych dziwnych zabaw klubowiczów czekają na Was także pokazy.

1.- BHP w BDSM – prelekcja temat: Spanking

2.- Maria Rozbicka – pole dancerka – jeśli rozgrzewka to tylko w najlepszym wydaniu, jeśli ktoś jeszcze nie widział występów Marii to powinien to jak najszybciej nadrobić – bo omija go coś świetnego w życiu Jeśli zaś widzieliście Marię w akcji – to nie możecie opuścić kolejnego występu którego przecież jeszcze nie widzieliście, a Maria zawsze wymyśla coś nowego przesuwając trochę granicę tańca, coraz to bardziej w stronę perwersji.

3.- Lily Froù – to performerka, założycielka projektu Grotesque Bel Air. W swoich występach łączy burleskę i kabaret. Lily zawsze prezentuje na scenie siłę spontanicznego żywiołu w klasycznym, niepowtarzalnym show pełnym piór, blasku, tańca i świetnej muzyki! Evviva l’arte! Będzie to specjalny występ 🙂

4.- DarShibari & SilverShibari – czyli po latach powrót na scenę. Dawno ich nie widzieliśmy w akcji ale zapewne sporo osób jeszcze pamięta ich namiętne pokazy Shibari. Co ciekawe – ich pokazy są zwykle na trochę innym poziomie intymności bo to nie tylko rigger i jego modelka, to wieloletnia para doskonale znająca siebie, swoje możliwości i reakcję. Para która w czasie pokazu zatraca się w zabawie linami i sobą. Na pokazach zwykle obserwujemy Shibari, czyli suche techniki wykonywane na modelce. Na tym pokazie zbliżymy Siudo Kinbaku – czyli tej relacji miedzy ludźmi gdzie lina i wiązanie jest tylko narzędziem a nie celem samym w sobie.

5.- Lusesita Farrell – czyli piękna i eteryczna absolwentka szkoły cyrkowej w szalonym i niezwykłym pokazie na łańcuchach.

+ jeszcze kilku innych performerów których ogłosimy niebawem

Podczas imprezy będzie można zakupić ”zabawki” do spanku od Dark-Spanking jak i obróżki od Subsession

Nie zabraknie dobrej muzyki która umili Wam ten wieczór : Gothic, Industrial a także to co najlepsze w muzyce lat 80-tych 90-tych. : zagrają: DJ Amisu & DJ Moon

——————————————-

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

! UWAGA !
Wstęp na imprezę od 18 lat.
Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania
(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

start: 21:00 koniec: 04:00

wejście:
60 zł – DRESS CODE
(stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, lolita, drag queen, crossdressing, uniformy i mundury (pełne), burlesque, goth w stylizacji fetish, wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, garnitury pełne, suknie balowe)
80 zł – (schludnie, elegancko, na czarno, niepełne garnitury)

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości (wystarczy np. ksywka i ilość osób)

Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:
erofetishnight-zapisy@o2.pl

Pytania prosimy kierować pod mail:
ero-fetish-night@o2.pl

Miejsce imprezy:
VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

————————————————————————

! UWAGA ! REGULAMIN !
1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code, określonego przez organizatorów.
3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania
(Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)
4.-Zakaz wydalania na siebie substancji o nieprzyjemnym zapachu 😉
5.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !
6.- Baw się z głową !

Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

——————————-
Pamiętajcie by móc wejść na imprezę trzeba wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa – wystarczy ksywka lub imię i ilość osób erofetishnight-zapisy@o2.pl
——————————-

PATRONAT
Odcienie Czerwieni
http://www.odcienieczerwieni.pl/

FUNDATOREM NAGRÓD w konkursach będzie:

Bezpruderyjnie.pl
http://www.bezpruderyjnie.pl/

Subsession
https://subsession.pl

zapraszamy na stronę ERO FETISH NIGHT :
http://erofetishnight.mywebzz.com/