tiktok logo

Ero Fetish Night / 22.06.2019 / stage1 / 21:00

Ero Fetish Night – 22.06.2019

!!! Zgłoszenia mailowe chęci uczestnictwa w imprezie prosimy wysyłać na: erofetishnight-zapisy@o2.pl !!!

Kolejna edycja Ero Fetish Night przed nami.

Kolejny raz zrobiliśmy wszystko by zapewnić Wam jak najlepszą zabawę. Na ostatniej imprezie pojawiła się pewna niedogodność a mianowicie cholernie długa kolejka do baru 😉 Więc by nie tracić waszego czasu na kolejki otworzymy drugi bar ale o tym później.

Impreza pozostaje w niezmienionej formie – więc bawimy się niekoniecznie grzecznie ale przestrzegamy zasad. Nie robimy zdjęć (nawet selfiaków telefonem !!!!) i nie dotykamy bez pytania. To impreza gdzie tolerujemy dużo ale NIE oznacza u nas zawsze to samo czyli NIE. Nie ma dyskusji, nakłaniania i dopytywania. Dla osób które nie rozumieją słowa NIE lub chciały by coś porobić bez pytania drugiej strony przewidziane są korepetycje z dobrych manier z Kudłatym, Blachą i panami z ochrony.

Na imprezie obowiązuje również dresscode – a więc nie wpadajcie w ciuchach w których normalsi chodzą po ulicach bo w nich nie wejdziecie. Bez nich owszem ?? 🙂

Na imprezie prócz zajebistej zabawy i otwartości na wszelkie dziwactwa i zboczenia będą też oczywiście pokazy i konkursy.
Konkursy będą jak zwykle żenujące, durne, przaśne i na poziomie niższym niż japońskie teleturnieje. Ale wymyślają je Blacha i Kudłaty więc czego się spodziewać po dwóch porąbańcach … :)))

Znacznie wyższy poziom będzie oczywiście na pokazach. Tym razem również gwiazda wieczoru będzie gość zza granicy ale z Polski ?? ale to również za chwilę.

Bomba – Bomba gościła już u nas na imprezie ze swoim tańcem co sporo osób pamięta a przynajmniej pamiętało przez kilka mokrych nocy po imprezie. Ostry taniec, ostra laska i zajebiste tatuaże – sam nie wiem jak bardziej miałbym was jeszcze zachęcić do obejrzenia jej pokazu ?? Coś o zajebistych cyckach pisałem już ? ?? 😛

Canis – niekoronowana królowa naszych imprez która jest z nami od początku, na każdą imprezę wymyśla nowe występy i nie ukrywajmy – coraz dalej przesuwa granicę tego co jeszcze można połączyć z tańcem. Po ostatnim finale jej występu sami się trochę obawiamy cóż wymyśli tym razem ?? 🙂

Nero – Pokaz spankingowy oparty na motywie żywiołów: powietrza, wody, ziemi i ognia, będący wprowadzeniem w detale doznań, które wyzwala chłosta. Klimatyczny performance, łączący w sobie elementy sensualne i sadystyczne, ukazujący dialog między performerami wyrażony przy pomocy uderzeń rozmaitych, dobranych na tę okazję narzędzi. (opis pokazu również jego autorstwa – żeby nie było że to ja Blacha tak potrafię napisać 🙂 ).

Pokaz niespodzianka w wykonaniu Blachy (tak naprawdę to Blacha jako leniwy skurwol sam jeszcze nie wie komu i jak duża krzywdę zrobi więc tę część uzupełnimy później 🙂

Skinny Red Art – gwiazda wieczoru, polska performerka mieszkająca obecnie w Edynburgu. Do niedawna związana z FUEL GIRLS, jedna z najbardziej rozpoznawalnych performerek zajmujących się selfshibari. Współpracowała z czołowym riggerami, min: Kinoko Hajime, Saki Kamijoo, Garth Knight i Esinem. Jednak jej pokazy to nie tylko shibari, to surrealistyczne akrobacje powietrzne połączone z pokazem ognia, pasją i teatrem. To coś więcej niż występ performerki, to dopracowany i świetnie zagrany spektakl jakiego jeszcze nie widzieliście. Chyba że byliście na Torture Garden w Szkocji, Londynie, Rzymie lub na festiwalach Edinburgh Fringe Festival 2014/2015/2016. DIVE, BOUND, BARK, ANATOMY, MANIPULATE FESTIVAL, MODERN PANIC. Oczywiście to nie wszystkie miejsca gdzie Skinny Red Art występowała, bo jeździ ze swoim Show po całym świecie. Musicie zobaczyć ten spektakl, będzie mocny, nowatorski, oryginalny, prowokacyjny i na pewno długo go nie zapomnimy.

Na koniec OGŁOSZENIE PARAFIALNE – na drugiej scenie będzie około 20 g. koncert, po zakończeniu koncertu kiedy już klub opuszczą ludzie nie z naszego „światka” przejmujemy i otwieramy drugi bar tak by zmniejszyć czas oczekiwania na piwo czy inne alkohole (podobno bywają też tacy którzy zamawiają coś bez alkoholu).

Powinno nam się udać ok. 23 odpalić drugi bar, drugą cześć klubu tzw. Stage 2 raczej nie, ale jeśli przyjdą dzikie tłumy to pomyślimy i o tym 🙂 acha i jeszcze jedno będzie do dyspozycji ogródek ”palarnia” pod namiotem 🙂

——————————————-

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

——–>>>>> ! UWAGA !
Wstęp na imprezę od 18 lat.
Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania
(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

start: 21:00 koniec: 05:00

wejście:
60 zł – DRESS CODE
(stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, lolita, drag queen,crossdressing, uniformy i mundury (pełne), burlesque, goth w stylizacji fetish,wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, garnitury pełne, suknie balowe)
80 zł – (schludnie, elegancko, na czarno, niepełne garnitury)

———–>> ! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości (wystarczy np. ksywka i ilość osób)
Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:

erofetishnight-zapisy@o2.pl (zgłoszenia przyjmujemy do dnia imprezy do godziny 18:00)

Pytania prosimy kierować pod mail:
ero-fetish-night@o2.pl

Miejsce imprezy:
VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

—>>>! UWAGA ! REGULAMIN !
1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code, określonego przez organizatorów.
3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania
(Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)
4.-Zakaz wydalania na siebie substancji o nieprzyjemnym zapachu 😉
5.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !
6.- Baw się z głową !

Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

——————————-
Pamiętajcie by móc wejść na imprezę trzeba wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa
wystarczy ksywka lub imię i ilość osób erofetishnight-zapisy@o2.pl
——————————-

Patronat:
Odcienie Czerwieni
http://www.odcienieczerwieni.pl/

Fundatorem nagród w konkursach będzie:
Bezpruderyjnie.pl
http://www.bezpruderyjnie.pl/

zapraszamy na naszą stronę:
http://erofetishnight.mywebzz.com/


REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin