tiktok logo

Ero Fetish Night / 10.02.2018 / stage1 / 21:00

Ero Fetish Night – 10.02.2018
Witamy w kolejnej już odsłonie imprezy EroFetish Night. Organizatorami jak zwykle są Blacha i Kudłaty i jak zwykle na imprezie czekają na Was pokazy, konkursy, dobra i nieskrępowana zabawa i suche żarty Blachy 🙂

W ramach przypomnienia – bawimy się oczywiście w klubie VooDoo, bawimy się swobodnie i niekoniecznie grzecznie ale przestrzegając kilku zasad. NIE na naszych imprezach zawsze oznacza NIE i jeśli ktoś nie rozumie, postaramy się jako organizatorzy wraz z ochroną by zapamiętał to ale u nas już nie bywał. Patrzymy ale NIE DOTYKAMY bez pozwolenia i nie wbijamy się innym do zabawy. Nie robimy też zdjęć – nawet telefonem. Szanujmy prywatność innych. Będzie na imprezie osoba nagrywająca promocyjne wideo ale to profesjonalista który nie pokaże twarzy nikogo bez zgody tejże osoby. Poza zabawą, towarzystwem, muzyką i barem będą oczywiście pokazy na scenie, konkursy i inne atrakcje. Ale najpierw napiszemy kto wystąpi na naszej scenie.

Canis Cornea – stały ale bardzo solidny punkt naszych imprez. Caniska nie dość że robi na rurce cuda to i nie jest nazbyt w tym pruderyjna. Do tego ciągle przygotowuje nowe pokazy i ma fajne koleżanki 😉 Dlatego ciężko się nią znudzić.

Bomba – bezkompromisowa stylówa zarówno w tańcu jak i wyglądzie – hardcorowe tatuaże a i sama Bomba raczej tańczy hardcorowo. Wiele można o niej powiedzieć ale grzeczna to ona nie jest !

Jessenia i Blacha. Jessenie wszyscy znają, w sumie Blachę też. Blacha będzie tym złym i okropnym który będzie na scenie robił Jesseni krzywdę. Prawdopodobnie duża, i ją to będzie bolało. Widzów o słabszych nerwach poprosimy o pójście wtedy na drinka 😉

Pani Laura i Aglaja. Jak już jesteśmy przy hardcorach, krwi, igłach i wszelkich okropieństwach to Aglaja i Laura przebiją 😉 w tych kwestiach pokaz Jesseni i Blachy. Tutaj zostajecie pod sceną na własną odpowiedzialność.

Pokaz Niespodzianka – nie dlatego że były święta czy będą walentynki – po prostu nadal go dopracowujemy i dogrywamy więc nie możemy jeszcze zdradzić wam szczegółów 😉 A niespodzianka brzmi po prostu lepiej.

Oczywiście nie zabraknie konkursów na scenie i nagród. Konkursy poprowadzi Kudłaty i Blacha i pewnie będzie coś z pogranicza wpierdolu i nie tylko. Sponsorem nagród jest oczywiście firma www.bezpruderyjnie.pl – który to również będzie wystawcą na naszej imprezie. Ponadto będzie można zapoznać się jak i nabyć hardcorowe ”wegańskie” floggerki” Kudłatego 🙂 Patronatem i pomocą w reklamie itp. objęły nas również po raz kolejny Odcienie Czerwieni.

Zapraszamy więc na kolejną odsłonę znanej już wam zapewne imprezy EroFetish Night. Jeśli nieznanej to zapraszamy tymbardziej.

Do Waszej dyspozycji będą udostępnione mebelki klimatyczne, haki…

Muzyka:
Dj.Ren

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

! UWAGA !
Wstęp na imprezę od 18 lat.
Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania
(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

start: 21:00 koniec: 05:00

wejście: 60 zł

! UWAGA !
Będzie obowiązywał ścisły dress code:
stroje skórzane
latex
pcv
lack
pet play
pony play
cyber
pin-up
lolita
drag queen
crossdressing
uniformy i mundury (pełne)
burlesque
goth w stylizacji fetish
wyjątkowa i sexowna bielizna
nagość
stroje wieczorowe (garnitury, suknie balowe itd)

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości
Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:

erofetishnight-zapisy@o2.pl

Pytania również prosimy kierować pod ten sam mail.

Miejsce imprezy:
VooDoo Club – ul.Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a (dawna ul.Bema 65) Warszawa – www.voodooclub.pl

! UWAGA ! REGULAMIN !
1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code, określonego przez organizatorów.
3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania (Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)
4.-Zakaz wydalania na siebie substancji o nieprzyjemnym zapachu 😉
5.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !
6.- Baw się z głową !
Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

——————————-
Pamiętajcie by móc wejść na imprezę trzeba wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa
wystarczy ksywka lub imię i ilość osób erofetishnight-zapisy@o2.pl
——————————-

Patronat:
”Odcienie Czerwieni”
http://www.odcienieczerwieni.pl/

Fundatorem nagród w konkursach będzie:
BEZPRUDERYJNIE
http://www.bezpruderyjnie.pl/

zapraszamy na naszą stronę:

WWW.EROFETISHNIGHT.MYWEBZZ.COM