Ero Fetish Night / 17.10 /

Ero Fetish Night – 17.10.2020

!!! Zgłoszenia mailowe chęci uczestnictwa w imprezie prosimy wysyłać na: erofetishnight-zapisy@o2.pl !!!

Kolejna edycja Ero Fetish Night przed nami. Ponownie zrobiliśmy wszystko by zapewnić wam jak najlepszą zabawę. Bawimy się niekoniecznie grzecznie ale przestrzegamy zasad. Nie robimy zdjęć (nawet selfiaków telefonem) i nie dotykamy bez pytania. To impreza gdzie tolerujemy dużo ale NIE oznacza u nas zawsze to samo czyli NIE. Nie ma dyskusji, nakłaniania i dopytywania.

Dla osób które nie rozumieją słowa NIE lub chciały by coś porobić bez pytania drugiej strony przewidziane są korepetycje z dobrych manier z panami z ochrony.

Będziecie mieli do dyspozycji cały lokal czyli :
na ”stage 1” DJ-e i cały parkiet dla Was
na ”stage 2” z wysoką sceną pokazy by każdy mógł wszystko zobaczyć
+ ogródek.

Będą otwarte 3 bary !

O oprawę muzyczną zadbają DJ Amisu & DJ Moon

Na imprezie oprócz świetnej zabawy i otwartości będą też oczywiście pokazy i konkursy.

Konkursy będą 2 jak zwykle durne, przaśne i na poziomie niższym niż japońskie teleturnieje 🙂 Będzie srogo 🙂 a sponsorem nagród jest Bezpruderyjnie.pl

Znacznie wyższy poziom będzie oczywiście na pokazach.

1.- Skinny Red Art – gwiazda wieczoru, polska performerka mieszkająca obecnie w Edynburgu. Do niedawna związana z The Fuel Girls, jedna z najbardziej rozpoznawalnych performerek zajmujących się selfshibari. Współpracowała z czołowym riggerami, min: Kinoko Hajime, Saki Kamijoo, Garth Knight Artist i Esinem.

Jednak jej pokazy to nie tylko shibari, to surrealistyczne akrobacje powietrzne połączone z pokazem ognia, pasją i teatrem. To coś więcej niż występ performerki, to dopracowany i świetnie zagrany spektakl jakiego jeszcze nie widzieliście. Chyba że byliście na Torture Garden w Szkocji, Londynie, Rzymie lub na festiwalach Edinburgh Fringe Festival 2014/2015/2016. DIVE, BOUND, BARK, ANATOMY, MANIPULATE FESTIVAL, MODERN PANIC.

Oczywiście to nie wszystkie miejsca gdzie Skinny Red Art występowała, bo jeździ ze swoim Show po całym świecie. Musicie zobaczyć ten spektakl, będzie mocny, nowatorski, oryginalny, prowokacyjny i na pewno długo go nie zapomnimy.

2.Maria Rozbicka – pole dancerka – niekoronowana królowa naszych imprez która jest z nami od początku, na każdej imprezie. Jeśli ktoś jeszcze nie widział występów Marii to powinien to jak najszybciej nadrobić – bo omija go coś świetnego w życiu Jeśli zaś widzieliście Marię w akcji – to nie możecie opuścić kolejnego występu – cóż wymyśli tym razem ?? 🙂

3.DarShibari & SilverShibari – czyli namiętne pokazy Shibari – ich pokazy są zwykle na trochę innym poziomie intymności bo to nie tylko rigger i jego modelka, to wieloletnia para doskonale znająca siebie, swoje możliwości i reakcję. Para która w czasie pokazu zatraca się w zabawie linami i sobą.

Na pokazach zwykle obserwujemy Shibari, czyli suche techniki wykonywane na modelce. Na tym pokazie zbliżymy Siudo Kinbaku – czyli tej relacji miedzy ludźmi gdzie lina i wiązanie jest tylko narzędziem a nie celem samym w sobie.

4.Agata Sokół – butoh-ka, performerka, poetka ciała, alternatywna modelka, rope bunny, instruktorka jogi. Zajmuje się teatrem ciała, jego ekspresją i pre-ekspresją, body artem oraz transgresją. Twierdzi, że jej ciało jest płótnem, skóra – kostiumem, dlatego lubi występować nago i czuć każdym porem skóry.

Performance „Dark Eros” inspirowany jest tańcem butoh (tzw. „tańcem mroku”), praktykami rytualnymi oraz przenikaniem się Eros i Thanatos. Działanie skupia się na pierwotnej, często wypartej sferze seksualnej, sięga do zasobów nieświadomości zbiorowej, napędzane jest libidinalną energią twórczą.
Występowi towarzyszy Deleuzjańska myśl „becoming-animal”.
https://good-design-goes-to-heaven.tumblr.com/
https://www.instagram.com/gore_amore/

5.- AlexMorgana aka Fretka & Liberated Woman w niespodziankowym performance reżyseria Kudłaty więc będzie srogo :)))

——————————————

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

! UWAGA !
Wstęp na imprezę od 18 lat.
Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania
(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

start: 21:00 koniec: 04:00

bilety (do nabycia na bramce w dniu imprezy):

80 zł – DRESS CODE
(stroje skórzane, latex, pcv, lack, pet play, pony play, cyber, pin-up, lolita, drag queen,crossdressing, uniformy i mundury (pełne), burlesque, goth w stylizacji fetish, wyjątkowa i sexowna bielizna, nagość, garnitury pełne, suknie balowe)

100 zł – (schludnie, elegancko, na czarno, niepełne garnitury)

! UWAGA !
By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości (wystarczy np. ksywka i ilość osób)

Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:
erofetishnight-zapisy@o2.pl
(zgłoszenia przyjmujemy do dnia imprezy do godziny 18:00)

Miejsce imprezy:
VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

******

! UWAGA ! REGULAMIN !
1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code, określonego przez organizatorów.
3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania (Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)
4.-Zakaz wydalania na siebie substancji o nieprzyjemnym zapachu 😉
5.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !
6.- Baw się z głową !
Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

** dodatkowe zasady obowiązującego reżimu sanitarnego pod linkiem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

——————————-
Pamiętajcie by móc wejść na imprezę trzeba wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa wystarczy ksywka lub imię i ilość osób erofetishnight-zapisy@o2.pl
——————————-

Patronat:
Odcienie Czerwieni
http://www.odcienieczerwieni.pl/

Fundatorem nagród w konkursach:
Bezpruderyjnie.pl
http://www.bezpruderyjnie.pl/

zapraszamy na naszą stronę:
http://erofetishnight.mywebzz.com/