tiktok logo

Dogbite Summer Fest 2018 na Letniej Scenie VooDoo Club! / 11.08.2018 / stage3 / 18:00

W sobotę 11 sierpnia na Letniej Scenie VooDoo Club zagości potężna dawka rockowych dźwięków. Zespół Dogbite powraca z nowym materiałem i zaprasza na drugą edycję Dogbite Summer Fest!

W tym roku zagrają: Dogbite, PnX i ICON

Wstęp wolny, przybywajcie! 🙂

Dogbite
Dogbite znany jest między innymi z utworu do filmu Marka Koterskiego „Dzień Świra”. W 2016 r. ukazała się piąta płyta zespołu zatytułowana „5”. Jest to zestaw energetycznych, melodyjnych utworów wpadających w ucho i zapadających w pamięć. Na płycie nie brakuje znaków szczególnych Dogbite, czyli gitarowego brzmienia i chóralnie odśpiewanych refrenów gwarantujących doskonałą zabawę na koncertach.

PnX
Twórczość zespołu oparta w dużej mierze o teksty. Można powiedzieć, że są abstrakcyjne i oryginalne, bazują na prymitywnych skojarzeniach i najniższych emocjach. Sfera muzyczna jest eklektyczna, ale zarazem, paradoksalnie, oryginalna. Synteza składników daje mieszankę iście wybuchową. Eksplozje dają się obserwować w formie koncertów.

ICON
ICON to warszawska formacja w której twórczości znajdziecie sporą dawkę porządnego rockowego brzmienia. Soczyste riffy, energiczne tempo, mnóstwo harmonii gitarowych, solówki, chwytliwe melodie i energetyczny kawał mocnego, babskiego wokalu.

11.08.2018 r. (sobota)
start – 18.00
Letnia Scena VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A
Warszawa

WSTĘP WOLNY!

Patroni: Wiara Rocka, Strefa Music Art., Rockowa Warszawa