tiktok logo

Disposable Soma / Traces to Nowhere / Jamun / 08.06.2018 / stage2 / 19:00

Spotykamy się ponownie na deskach VooDoo Club – Disposable Soma i Traces to Nowhere oraz Jamun!
Po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Was na wieczór pełen progresywnego grania. Będzie melodyjnie, mocno i bardzo klimatycznie!

DISPOSABLE SOMA -> https://youtu.be/MwXllSi00Tw
Disposable Soma, z łaciny „Ciało jednorazowego użytku”, teoria w genetyce traktująca o ograniczeniach dążenia do nieśmiertelności. Od roku 2014 używana jako nazwa zespołu z Warszawy. Projekt muzyczny, tworzący progresywnego rocka, składający się z jednorazowych członków: Agaty Kozielskiej, Jana Smolińskiego, Pawła Eggert i Petera Echo. Prezentowane utwory intensywnie indukują odczuwanie szerokiego spectrum emocji. Obecnie zespół nagrywa swoją debiutancką płytę.

TRACES TO NOWHERE -> https://youtu.be/0o9zgZH_4fI
Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ‘Twin Peaks’, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla członków zespołu. Już od początku istnienia zespół stara się nie zamykać w jednym nurcie muzycznym. Ich muzyka to mieszanina bardzo różnych dźwięków, zaczerpniętych zarówno z post metalu i post rocka, czy industrialu, ale też z szeroko pojętej alternatywy, zahaczającej o trip-hop. Dzięki odrzuceniu ram ich twórczość wymyka się schematom, oddając przestrzeń muzyce i słowom. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje, wzbogacone o melodyjny wokal.
Skład:
Karolina Mazurska – wokal
Tomasz Niedzielko – gitara i elektronika
Jan Kaliszewski – bas
Jakub Tolak – perkusja
www.facebook.com/tracestonowhere
www.youtube.com/user/traces2nowhere

JAMUN -> https://www.facebook.com/jamunPL/
Muzykę JAMUN trudno jednoznacznie zaszufladkować. Słychać tu głównie elementy współczesnego hard rockowego grania, ale również jest coś z classic rocka, psychodelii, grunge’u oraz prog rocka. Muzycy dużą wagę przywiązują do brzmienia oraz do aranżacji. Nie boją się stosować różnych ciekawych efektów brzmieniowych.
Duże znaczenie odgrywają teksty, które opowiadają o zmaganiu się człowieka z przeciwnościami współczesnego świata: z samotnością, przemijaniem, nienawiścią, poczuciem bezsilności oraz pogonią za pieniądzem.

KIEDY: 8 czerwca 2018
GDZIE: VooDoo Club (STAGE 2)
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00

BILET: 15 zł