Dark Female Festival / 09.03.2019 / stage2 / 18:00

Zamieniamy dzień kobiet w WEEKEND KOBIET i zapraszamy na DARK FEMALE FESTIVAL m/ 

Zagrają dla Was zespoły z charyzmatycznym żeńskim rockowo metalowym wokalem. Noc pełną muzycznych wrażeń zapewnią:
KEstrella (Warszawa)
Arshenic (Gdańsk)
As Night Falls (Katowice)

Koncert w Warszawie jest pierwszym koncertem ogólnopolskiej trasy zespołów.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

wejście: 18.00
start: 18.30
bilety: 25 pln – 30 pln

support
As Night Falls
Arshenic
KEstrella + premiera teledysku

KEstrella (symphonic / alternative / gothic rock)
https://www.kestrella.pl
https://www.facebook.com/KEstrellaOfficial/
https://www.instagram.com/kestrella_official/
https://www.youtube.com/user/lfthestrella

Kestrella, a właściwie Wioleta Kowalczyk: wokalistka, autorka muzyki oraz tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza rocka symfonicznego i alternatywy z domieszką ,,gotyckiego myślenia” przejawiającego się głównie w tekstach. W 2016 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy teledysk pt.,,Pustka”, promujący tym samym album ,,d-moll-k”, który ukazał się w kwietniu 2017.

Na krążku znalazło się jedenaście utworów inspirowanych emocjami artystki. Od lutego 2018 roku można oglądać kolejny clip do utworu, pt. ,,Cierpienie”. Aby najlepiej odzwierciedlić swoją duszę,

KEstrella osobiście zajęła się produkcją , zarówno płyty jak i teledysków. Podczas DARK FEMALE FESTIVAL odbędzie się premiera najnowszego clipu oraz będzie można usłyszeć nowe utwory ukazujące początek prac nad drugim albumem solowym. Wokalistce podczas koncertów na scenie towarzyszą muzycy.

Arshenic (alternative rock / progresiive meta / artrock)
https://www.instagram.com/arshenic_offical
https://www.facebook.com/Arshenic
https://www.arshenic.pl

Arshenic to alternatywny rockmetal z drapieżnym żeńskim wokalem na froncie. Muzyka Arshenic inspirowana jest takimi nurtami jak deathrock, artrock, metal alternatywny i metal progresywny.

Zespół Arshenic powstał w Trójmieście, założony przez wokalistkę Ofilię (Oliwia Bartuś-Staszak), autorkę tekstów i współautorkę muzyki zespołu. W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując cover utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej.

W 2014 po dwuletniej przerwie i częściowej zmianie składu osobowego, zespół wznowił działalność i prace nad nowym brzmieniem i repertuarem. Utwór „Odejdziesz” został wydany na składance wytwórni Halotan Records.

Wydana zostaje także reedycja płyty zarejestrowanej w 2009, rozszerzona o dodatkowe utwory. Obecnie płyta o niezmienionym tytule Arshenic liczy 15 polsko i anglojęzycznych utworów, między innymi: Odejdziesz,Paparazzi, czy Lilie.

W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach kontynuowania działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk do utworu w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Drugim singlem zapowiadającym materiał z nowej płyty jest utwór Unspoken, promowany teledyskiem, którego premiera odbyła się w kwietniu 2018 roku.

As Night Falls (symphonic metal)
https://www.youtube.com/channel/UCjis93xl9Z33DJ3CvcMnDdw/
https://www.facebook.com/asnightfallsband/
https://asnightfalls.bandcamp.com/

As Night Falls to symfoniczno-metalowy zespół z Katowic. Choć ANF próbuje iść własną ścieżką, bez wątpienia inspiracją do tworzenia takiej muzyki są takie zespoły, jak Nightwish, Within Temptation, Delain czy Epica.

Zespół ma w swoim dorobku 2 EP (My secret place, From Grace to Oblivion) oraz LP (Embrace the Journey). Współpracował również z zagranicznymi oraz z polskimi wydawnictwami, czego efektem są składanki: Forged in Stone and Steel (UK), Virgines Metallium: A Tribute to the New Maidens of Metal (USA), Ladies First (DE), Silesian Butchers Compilation vol. V (PL).

ANF koncertował na różnych scenach, w Polsce i zagranicą (Czechy, Niemcy, Holandia, Anglia) .

W CV zespołu dumnie można wpisać supporty przed takimi gwiazdy jak: Tarja Turunen, Liv Kristine, Eluveitie, Antimatter, Welicoruss, Proletaryat, Jelonek, Lyriel, Alia Tempora czy Artrosis.

ZAPRASZAMY !!!


organizator:
KEstrella