Chałtcore x Pyretta Blaze x Thrill x The Third Project w VooDoo Club / 30.07 / / 30.07.2021 / stage2 / 18:00

Zapraszamy na koncert w warszawskim VooDoo Club na którym wystąpi Chałtcore oraz zaproszeni goście ( Pyretta Blaze x Thrill oraz The Third Project)

VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

wejście : 18:00
start : 19:00
bilety : 25 pln (przedsprzedaż w sieci Goout) / 30 pln ( na wejściu w dniu koncertu)

link do zakupu biletów :
https://goout.net/…/chaltcore+pyretta-blaze+inni/jrmj/

Zagrają:
Chałtcore ( chałtcore )
Pyretta Blaze ( rock )
Thrill ( thrash metal / heavy rock )
The Third Project ( progressive rock / hard rock / fusion )

Patroni medialni:
Strefa Music Art – Rock Kompas

******

▶▶ C H A Ł T C O R E – Nowy Sącz, PL
https://www.facebook.com/ChaltcoreTrio/

Zespół Chałtcore formował się w czasach, kiedy butelka wódki była tańsza od Trybuny Ludu, więc nikt już dzisiaj nie pamięta, jak to się zaczęło. Anonimowi informatorzy powiązani ze środowiskiem Klubów „Gazety Polskiej” podają, że zespół nigdy nie istniał i był prowokacją Urzędu Bezpieczeństwa celowaną w destabilizację opozycji skupionej wokół lokalnych Klubów Inteligencji Katolickiej. Na potwierdzenie tej teorii, Instytut Pamięci Narodowej powołuje się na notatkę tajnego informatora o pseudonimie „Waleń”, w której stwierdza jednoznacznie, że w Białymstoku nikt Chałtcora nigdy nie widział.

Na kilku niszowych podcastach dotyczących tematyki kryminalnej i śledczej można odnaleźć informacje, że trop w sprawie Chałtcora prowadzi do Zahutynia – niewielkiej miejscowości pod Sanokiem, gdzie w 1986 roku na ścianie remizy OSP, ktoś napisał „Stanisław to chuj”. Teoria opiera się jednak na poszlakach – nie wiadomo bowiem kim był Stanisław, dlaczego Zahutyń, i co to, kurwa, w ogóle ma wspólnego z Chałtcorem.

W kontekście okrytej całunem mroku przeszłość kapeli nie dziwi, że pojawili się w przestrzeni publicznej na przełomie 2019 i 2020 roku, wraz z koronawirusem i technologią 5G. Niezwykle skąpe informacje jakie Chałtcore zamieszcza na swój temat w Deep Webie mówią w zasadzie tyle, że rzeczywiście w Białymstoku nikt ich nigdy nie widział.

⚡️ Rzygam (official video) https://youtu.be/OiRrgGzTFzQ
⚡️ No pasaran (official video) https://youtu.be/KXbzzFRcbHM
⚡️ Cztery Pory Roku (official video) https://youtu.be/B07FXVKL4nA

▶▶ PYRETTA BLAZE – Warszawa, PL
https://www.facebook.com/pyrettablazeofficial
http://pyrettablaze.com/

Grupa Pyretta Blaze narodziła się w 2019 roku w Warszawie.
Swoją nazwę zaczerpnęła z utworu zespołu Type O’ Negative, którego dorobek był jedną z pierwotnych inspiracji dla twórczości stołecznego kwartetu.

Pyretta Blaze to złączone w niezwykłą całość brzmienie czterech żyjących muzyką dusz: perkusji Kuby, gitar Ubiego i Oliwii oraz basu i wokalu Marcina.
Ich twórczość można opisać jako awangardowe szaleństwo oparte na mocnym, rockowym gruncie, okraszone enigmatycznym tekstami pełnymi wyszukanych, poetyckich metafor. Nie przypisana ściśle do żadnej kategorii Pyretta, może zaskoczyć słuchaczy swoimi kompozycjami niejeden raz – i zapewniamy, że dokładnie to ma w planach!

⚡️ Ogródek (audio) https://youtu.be/4ZcVo1YorAs
⚡️ Król Nocy (album EP 2020 ) https://youtu.be/tm8LYV0NC6c

▶▶ THRILL – Warszawa, PL
https://www.youtube.com/user/HDMthrill
https://www.facebook.com/thrillmetal
http://www.thrill.com.pl/

Zespół powstał w 2001 r w Warszawie i początkowo nosił nazwę Shadows of Glory. Zmiana nazwy nastąpiła w 2002r i od tego czasu grupa oficjalnie komponuje i koncertuje pod szyldem THRILL.

Muzyka jaką gramy to ciężki rock, heavy i thrash metal, brzmieniem ukorzeniona w latach 80-90.

⚡️ Ocalony (audio) https://youtu.be/ik–ihtQi9M
⚡️ Escape (audio) https://youtu.be/OhVUjrPSNew

▶▶ THE THIRD PROJECT
https://the-third-project.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/TheThirdProjectBand

Zespół The Third Project powstał jesienią 2015 roku, w efekcie spotkania muzyków z różnych stronPolski zafascynowanych muzyką rockową, przede wszystkim progresywną. Kwintet tworzą dziśmuzycy z Warszawy, Pucka i Ostrołęki: Cezary Jastrzębski (wokal, gitary), Mariusz Janik (gitary),Marcin Korzeniewski (klawisze), Karol Kryża (gitara basowa), Michał „Mrufka” Jędras (bębny).

The Third Project to suma rozmaitych fascynacji: punktem wyjścia jest rock i rock progresywny, alew tej muzyce przewijać się mają też inne elementy stylistyczne – od muzyki etnicznej, przez jazzpo metal. W niektórych utworach wykorzystywane jest stosunkowo rzadko spotykane w muzycerockowej instrumentarium: greckie bouzuki, cymbały białoruskie czy oud.

Na przełomie 2017 i 2018 r. The Third Project nagrał w podwarszawskim TR Studio swoją pierwszą płytę zatytułowaną „When Remembrance Becomes A Thing”. Z końcem 2020 r. doszło też do zmian personalnych: w składzie pojawił się nowy perkusista, Michał „Mrufka” Jędras, zastępując Darka Piwowarczyka. W tym składzie zespół zaczął pracę nad nowym materiałem.

⚡️ A Letter Home (audio) https://youtu.be/n9mnJvkOrvc
⚡️ Appointment In Samara (live) https://youtu.be/czTkxecjZMU

———————————————-

[ !!! UWAGA !!! ]

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.
——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin