tiktok logo

Carnal // Scarlet Skies // Miro – Koncert Dla Oli / 17.03.2017 / stage1 / 19:00

Koncert to będzie szczególny !

Nasza znajoma Ola Wesołowska ma zdiagnozowane SLA [Stwardnienie Zanikowe Boczne] pomimo tego ani my, ani Ola nie tracimy wiary w to, że przed nami jeszcze całe mnóstwo wspólnych pieknych chwil.
Jedną z nich ma być ten koncert. Spotkanie starych znajomych.

Śmierci się nie da oszukać, ale do jej nadejścia można żyć pełnią sił i każdego dnia budzić się w gronie życzliwych nam ludzi.
Dajmy sygnał, że potrafimy być razem !
Cały dochód ze sprzedaży biletów przekażemy rodzinie Oli.
Będą też organizowane liczne aukcje, z których dochód też powędruje do Oli.
Bilety = Cegiełki dostępne wyłącznie w dniu koncertu – cena 20 PLN

Zagrają:
MIRO – Solo Act
CARNAL
SCARLET SKIES

MIRO czyli Miro Kępiński to nagradzany na świecie kompozytor muzyki filmowej, producent i wykonawca tworzący z filmowcami od Sydney po Los Angeles. Najnowszy film z jego muzyką, to amerykański dokument pełnometrażowy w reżyserii Alexandra Freemana ‘The Wounds We Cannot See’, zdobył szereg nagród w USA i Indiach. Miro na swoim koncie ma również współpracę z postaciami światowej branży muzycznej takimi jak Mark Kramer czy Maor Appelbaum znanym z pracy dla Faith No More, Yes czy Limp Bizkit. Muzyka artysty to połączenie minimalizmu z surowością ‘północy’, oraz słowiańską melancholią wtopioną w klasyczne brzmienia.
http://www.facebook.com/Miro.Kepinski
’Be There’ – https://vimeo.com/139768540

CARNAL Carnal
CARNAL istnieje od 1999 roku i jest doskonale znany sympatykom metalu.
Koncertował m.in. z takimi formacjami, jak Paradise Lost, Life Of Agony, Samael, Napalm Death, Behemoth, Diary of Dreams, Moonspell, Neolithic czy In Flames.
W 2007 roku nakładem wytwórni Ars Mundi wydany został album Undefinable, przy którego produkcji pracował m.in Szymon Czech R.I.P.).
W 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Revolution Records na wydanie albumu Re-Creation, którego premiera odbyła się 25 września 2009 roku.
Od 2013 roku zespół był nieaktywny zarówno koncertowo jak i wydawniczo. Na początku 2017 CARNAL wrócił… i zaczyna pisać swoją historię na nowo
https://www.youtube.com/watch?v=KIwoLHYiyqM

SCARLET SKIES SCARLET SKIES
Scarlet Skies – Forget the past, only tomorrow counts. Whatever was will never be again. Adrenaline once pumped by the machine lies buried deep beneath the ground. The time is now, there is no warning shot, run blind till you see the glow of scarlet skies.
Pablo – vocals,
Radziej – guitars,
Masło – guitars,
Tur – bass,
Duży – drums.
Scarlet Skies from 2012 till No Warning Shot and counting…
https://www.youtube.com/watch?v=r6edrXb0S6Q