tiktok logo

Cancerfaust/Chanid/Sacrofuck/ Martyrdoom / 05.01.2019 / stage2 / 18:00

Koncert Cancerfaust / Chanid / Sacrofuck / Martyrdoom

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Wejście 18:30
Bilety 15 pln / 20 pln

Zagrają :
Cancerfaust death metal ( Poznań )
Chanid black metal ( Legionowo / Warszawa )
Sacrofuck death metal ( Warszawa )
Martyrdoom death doom metal ( Warszawa )

-CANCERFAUST-
Wojenny death metalowy czołg. Powstali w 2013 roku i do tej pory wydali dwie EP. „Killing Spree” i „Watching You Die”. Old school death metal zainfekowany Bolt Thrower, Asphyx czy Deicide. Nie biorą jeńców.

FB: https://web.facebook.com/cancerfaust/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=yFKiBFZGAJw

-CHANID-
Klasyczny w formie, wściekły black metal. Ogień w sercu i na scenie! Zespół właśnie przygotowuje nowe wydawnictwo i zamierza was przekonać, że warto czekać. Jak kto lubi Immortal, stare nagrania Christ Agony, ale i Mayhem czy Dissection… Rozstrzał spory, ale Chanid przekonuje, że można być tradycjonalistą czerpiącym z najlepszych wzorców, a nie ślepym kopistą.

FB: https://www.facebook.com/pg/chanidofficial
YT :https://youtu.be/G1EKMjB2a6k

-SACROFUCK-
Śmierdzący rozkładem death metal mieszający grobowe zagrywki z grindowym, bezpretensjonalnym atakiem na bębenki uszne słuchacza. Śmierć, opętane wrzaski opętanych nieszczęśników, czy różnego rodzaju płyny ustrojowe wydzielane pod wpływem strachu. Dla fanów Autopsy, ale i Dead Infection, a jak kto lubi Nunslaughter, to też znajdzie coś dla siebie…

FB: https://web.facebook.com/Sacrofakk/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=R2izUKg_6OI

-MARTYRDOOM-
Powstały w w Warszawie w 2010 roku band przeszedł przez kilka zmian w składzie. Obecnie Martyrdoom tworzą Sociak (wokal/bas), Marol (gitara), Młynar (gitara/wokale) oraz Wasyl (gary). Grają złożony mroczny death metal na pełnym blaście ale doprawiony wolnymi doomowymi przejściami, główne inspiracje były czerpane z kapel takich jak Obituary, Immolation, Rippikoulu, Autopsy, Demilich, Triptykon, Cannibal Corpse, Incantation, Hooded Menace, Grave, Disma czy Dead Congregation, jednak z tym wszystkim do kotła dodają mnóstwo nowej odświeżającej energii. Jeśli chodzi o nie muzyczne inspiracje, ich teksty krążą w klimatach oldschoolowych horrorów/gore, osobistych zmagań i H.P. Lovecrafta. Raczej unikając trendów Martyrdoom wleje w twoje uszy genialnie szkodliwą mieszankę death i doom metalu po której szybko się nie pozbierasz.

FB: https://web.facebook.com/martyrdoomdeath/
YT :https://www.youtube.com/watch?v=N7eKUk–mjo