tiktok logo

Brutalny Wjazd Na Stolyce / 16.11.2018 / stage2 / 20:00

Serdecznie zapraszamy na solidną dawkę ciężkiej muzyki w warszawskim klubie VooDoo. 

Dobra zabawa, fantastyczne zespoły i niespotykana energia!

Zagrają:
Merkfolk
Neshorn
Aeryie

Merkfolk – Lublin / Międzyrzec Podlaski
Folk Metal

Powstał na początku 2013 roku z inicjatywy rodzeństwa – Irminy i Rafała. Od listopada 2013 zespół regularnie koncertuje. Występowali, między innymi, na Ogólnopolskich Zlotach Miłośników Folk Metalu, Ragnard Rock Festiwal (Francja), Kalevala Polish Tour,Hellhammer Festiwal (Czechy). Mieli okazję grać na jednej scenie z Percivalem Schuttenbachem, Kalevalą, Welicorussem, Arkoną, Primordialem, Nokturnal Mortum, Wardruną, Skiltronem, The Moon and the Night Spirit, Nine Treasure.

FB https://www.facebook.com/Merkfolk/

Neshorn – Legionowo
Death / Thrash / Groove / Core Metal

Zespół powstał w kwietniu 2012 z inicjatywy Michała Rutkowskiego(wokal) i Michała Nowakowskiego(gitara). Niedługo do składu dołączył Adrian Badurski(gitara), Igor Pisarek(perkusja) i Adrian Pisarek(bas).

Od początku zespół pracował nad tworzeniem własnego materiału, głównie czerpiąc inspiracje od Lamb of God, lecz w efekcie końcowym wyszła mieszanka gatunkowa Death/Thrash/Groove/Core Metal. Najważniejszymi wydarzeniami zespołu były do tej pory wygrana eliminacji na DarkFest 2015 oraz udział w półfinale eliminacji do Festiwalu Pol’And’Rock. Na przełomie grudnia 2015 i stycznia 2016 zespół nagrał swój debiutancki album długogrający zatutułowany „Even in Dark Days” w studiu HeinrichHouse.

FB – https://web.facebook.com/NeshornPL/

Aeryie – Radom
Black / Deathcore

Istnieją od 2013 roku. Grają deathcore zmieszany z black metalem w najwłaściwszych proporcjach. Bardzo dobrze przyjęta EPka 'Unity’ pokazała, że można grać taką muzykę niebanalnie i bez dziecinnych zagrywek nastawionych na tanie szokowanie oraz nadać jej ciekawy przekaz. Umożliwiła również konkretny rozwój działalności i sukcesy tj. dojście do finałowego etapu Bloodstock Metal For The Masses, gdzie grali m.in. z Decapitated, czy supporty chociażby przed Here Comes The Kraken.
Jaka jest muzyka Aeryie? Mnóstwo energii i ogromny ciężar. Tutaj nie bierze się jeńców.

FB – https://www.facebook.com/pg/aeryie.music/
YT – https://youtu.be/oXjT9MZq024

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Otwarcie bram: 19:30
Start: 20:00
bilety: 25 zł