tiktok logo

Bloodthirst / Warfist / Armagh / Psychopath / 04.02.2017 / stage2 / 19:00

Już 4 lutego w warszawskim klubie VooDoo będziecie mogli podziwiać zniesmaczenie i herezję w wykonaniu czołowych przedstawicieli rodzimego black/thrash z Bloodthirst i Warfist. Imprezę otwierają Armagh i Psychopath.

Bilety (tylko w dniu koncertu): 20 pln

BLOODTHIRST – THRASH/BLACK METAL – POZNAŃ
Bloodthrirst – to już 10 lat minęło od wydania Let Him Die, skład zmienił się kompletnie, a Poznaniacy nie zwalniają. Mimo, że ostatnie materiały uważam, za ze wszech miar udane, gorąco namawiam zebranych do skandowania „Paradise is Covered by Death” pod sceną, bo to jeden z najlepszych numerów w historii polskiego thrash metalu

WARFIST – THRASH BLACK METAL – ZIELONA GÓRA
Chciałoby się napisać, że zielonogórzanie grają riffy ostre jak żyleta, ale dużo trafniejsze byłoby powiedzenie, że te riffy są ostre jak tulipan zrobiony z flaszki po czystej rektyfikowanej. Mimo, że pewnie będą chcieli promować zeszłoroczne Metal To The Bone, to może dadzą się namówić i zagrają Alcoholic Raids?

ARMAGH – BLACK/HEAVY METAL WARSZAWA
– świeżynki powiązane personalnie ze znanym warszawskim Bestiality i wypada mieć nadzieję, że niedługo będą tak samo rozpoznawalni. Bo o odstawaniu jakością nie ma mowy!

PSYCHOPATH – THRASH METAL – WARSZAWA/RZESZÓW

Psychopath – death/ thrash zagrany z takim ogniem, że od powrotu chłopaków na deski sceniczne drastycznie pogorszyła się jakość powietrza w stolicy, które od tej pory robi się coraz bardziej smoliste…