tiktok logo

AlcoholicA – Warszawa VooDoo Club / 31.03.2017 / stage2 / 20:00

Zapraszamy na koncert do Warszawy 31 marca w VooDoo Club!

Zagra:

AlcoholicA – Metallica Tribute

Piszą o sobie: „Zespół AlcoholicA działa na rynku muzycznym od ponad jedenastu lat. Powstał w wyniku muzycznej fascynacji ciężkim gitarowym graniem, w szczególności trash–metalem. Formacja ze Śląska jest bardzo aktywna od kilku lat, ponad trzysta koncertów na większych i mniejszych festiwalach, zlotach motocyklowych i imprezach masowych. Świadomość o istnieniu formacji AlcoholicA mają muzycy z zespołu MetallicA, z którymi wokalista miał okazję spotkać się w 2014 roku. W 2016 zespół wystąpi na Dzikiej Scenie LEcha – Przystanek Woodstock.

Od trzech lat zespół współpracuje w piętnastoosobowym składem smyczkowym Orchestra Mixtura, z którymi ma przygotowane dwugodzinny materiał, który także jest grany na dużych koncertach. W chwili obecnej AlcoholicA nagrywa kolejne single w studiu ZED Tomasza Zalewskiego, zakończenie nagrywania płyty planowane jest na wiosnę 2017 roku”.

Grają: Trash Metal

Skład zespołu: Wojciech Sasimowski – wokal i gitara, Marcin Kędzierski – gitara, Michał Flak – gitara basowa, Michał Skotniczny – perkusja.

Strona internetowa: www.alcoholica.pl
Facebook: www.facebook.com/pl.Alcoholica
YouTube: www.youtube.com/Sasim77
MP3 do pobrania: http://alcoholica.pl/mp3/

********************************************************************

BILETY:
w dniu koncertu: 20 zł

*******************************************************************

VooDoo Club STAGE: 2
WARSZAWA

Otwarcie drzwi: 20:00

Start koncertu: 20:30