5 urodziny Aterry. Goście: Morna, Torture of Hypocrisy, Warband. / 14.04.2018 / stage2 / 19:00

Pół tony masy mięśniowej, megawaty energii scenicznej i pięć metalowych maszyn siejących spustoszenie zapraszają na koncert!

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ, OSTROV, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D.
Grupa nagrała płytę pt. „All Born in Pain” i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!
https://www.youtube.com/watch?v=Ab-nc1e8AIU

MORNA znów najeżdża Polskę! Słowacki progresywny zespół metalowy, który w zeszłym roku grał na Wacken, wraca do twojego miasta. Nie przegap występu na żywo opartego na ostrych riffach jak i elementach klimatycznych. Przywieziemy Wam materiał z „Nuisance” i trochę starszych rzeczy plus niespodziankę!
https://www.youtube.com/watch?v=_nIa2133ezM

Warmińsko-mazurska grupa groove/death metalowa TORTURE OF HYPOCRISY została założona w 2007 roku, w Mikołajkach. Zespół jest związany z olsztyńską sceną metalową. Pierwsze demo zostało wydane w 2009 r. Rok później zespół wydał debiutancki album „Random Perspectives of Reality”, a także opublikował teledysk do utworu „Last Logical Process”. W 2013 r. zespół wydał dobrze przyjęty singiel „Mass Murder Mechanism”, który został umieszczony na składance „Budząc umarłych” MUSICK MAGAZINE. W styczniu 2014 r. ToH wydał album „Random Augmentation”, który zdobył pozytywny odbiór w prasie muzycznej. W 2016 r. grupa przygotowała specjalny koncept album z okazji 30. rocznicy katastrofy w Czarnobylu, zatytułowany „RBMK-1000”. Członkowie zespołu są powiązani tą tematyką – w rodzinnym mieście grupy naukowcy jako pierwsi w Polsce wykryli wzrost promieniowania po wybuchu reaktora nr 4. Gościnnie na albumie występuje MoozE – kompozytor ścieżki dźwiękowej do kultowej gry komputerowej „S.T.A.L.K.E.R – Shadow of Chernobyl”, a także włoski ambient designer Uzbazur. Grupa nagrała klip do utworu „AZ-5 (feat. MoozE)”, w którym, dzięki współpracy z grupą eksploracyjną RST, znalazły się oryginalne ujęcia z Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej. Klip zdobył tytuł TOP-VIDEO w serwisie muzycznym MUZYKOHOLICY.COM. Album „RBMK-1000” uzyskał wysokie noty w polskich i zagranicznych magazynach muzycznych oraz prasie internetowej. Za dystrybucję krążka na terenie całego kraju odpowiada Sonic Records. Zespół aktywnie koncertuje, a do tej pory dzielił scenę m. in. z Hate, Thy Disease, Obscure Sphinx, Dead Infection czy Masachist. Obecnie grupa pracuje nad 4 albumem.
https://www.youtube.com/watch?v=45l6fOqwNag

WARBAND to młody zespół z Warszawy, mający na karku kilka występów. Ich muzyki nie da się przyporządkować, choć lubią określenie „Groove Metal”. Od gitarzystów, razem tworzących ciekawe aranżacje, po basistę który wie co robi i zna swój instrument, poprzez perkusistę z silną ręką, mocną pałką i niezawodnym talentem, a to wszystko wsparte energią i zabójczym wokalem.
https://www.youtube.com/watch?v=mVvx0bIV4G0

Wjazd 15 zł. Zapraszamy!!!