ALIVE IN TORMENT! Aquilla x Crippling Madness x Okrütnik x Rascal / 05.06 / / 05.06.2021 / stage3 / 17:30

Mamy to!

Po kilkutygodniowym zamieszaniu i próbach zablokowania branży, rząd w końcu się ugiął – od 4 czerwca koncerty wracają do życia.

Nie czekając ani chwili – reaktywujemy wydarzenie zaplanowane pierwotnie na maj.

UWAGA !!!

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODKU KLUBU (za późną zmianę z góry przepraszamy – kwestie techniczne nagłej reaktywacji post-covidowej która nie była taka pewna aż do ostatniej zmiany rozporządzeń)

Z plusów ujemnych – ostatecznie gramy w środku klubu a nie pod chmurką 🙁

z plusów dodatnich – nie ma ograniczenia ciszy nocnej 🔥🔥 więc siedzimy i hałasujemy do oporu, a stage 2 jest przy ogródku jakby ktoś chciał słońca lub papieroska 😎

ps. bilety tylko na wejściu w cenie 35 pln [ * zaszczepieni nie są liczeni do limitów osób 😅] będzie też stoisko z merchem 🖤

Lato zaczniemy klasycznie – wyłącznie heavy/speed i thrash.

Zagrają:

Aquilla – jedna z czołowych młodych polskich załóg grających klasycznie udowadnia, że w kraju ekstremalnym metalem płynącym da się grać klasyczny heavy metal na światowym poziomie. NWOTHM miesza się tutaj z odrobiną speed metalu, a wszystko to pięknie osadzone w stylistyce lat 80′ i przyprawione futurystyczną wizją gatunku ludzkiego.

Aquilla „Saviors Of The Universe”
https://youtu.be/tXuM51ZR5rk

Crippling Madness – siarczysty, jadowity, oldschoolowy thrash rodem z czasów, w których Sepultura, Kreator, Massacra, Demolition Hammer i Morbid Saint przeżywali lata swojej świetności. Przypominamy o zachowaniu dystansu w circle picie.

Crippling Madness „Ponad Zwłokami”
https://youtu.be/F0-XRcvm8qo

Okrütnik – niezwykle młody zespół, który niezwykle namieszał w zeszłym roku na scenie swoją pierwszą pełną płytą. Postanowiliśmy sprawdzić czy dają radę na żywo. Tym bardziej, że zmienili wokalistę, który właśnie tym koncertem zadebiutuje.

Okrütnik „Legion Antychrysta”
https://youtu.be/20wr8wkk9KY

Rascal – młode to, nieokrzesane, a napierdala jak dzikie! Druga klasycznie heavy/speed metalowa załoga tego wieczoru, która go zarazem otworzy. Obadajcie ich EP, bardzo sympatyczne granie, a wokal (co się nie zdarza tak często w tym gatunku) serio daje radę.

Rascal „Headed Towards Destruction”
https://youtu.be/SSFBDGcmILA

17:30 Drzwi
18:00 Rascal
19:00 Okrutnik
20:00 Crippling Madness
21:00 Aquilla

VooDoo Club [ stage 3 – Letnia Scena ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

BILETY: 35 PLN (na bramce)

!!! UWAGA !!! ]

Koncert odbędzie się na scenie plenerowej Voodoo zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.

——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin