Folk Metal Night - 18 marca 2017 19:00 (sobota)

Druga w tym roku edycja Folk Metal Night w Warszawie. Zapraszamy, bo skład wspaniały i niespodzianki się szykują ;)

Diaboł Boruta
Zespół "Diaboł Boruta" jest najprawdopodobniej najstarszym polskim zespołem, grającym gędźby gdyż pierwsze wzmianki o jego działalności sięgają X wieku, kiedy to w 996 roku zagrali na osobistą prośbę Mieszka I swój pierwszy publiczny występ z okazji Chrztu Polski. Z powodu kłopotów z prądem był to oczywiście wytęp "unpluged". Na Folk Metal Night zagrają z prądem :)
https://www.facebook.com/diabolboruta/?fref=ts

Open Access
Krakowski zespół power-folk metalowy, który łączy ciężkie metalowe brzmienie z melodyjnymi wstawkami skrzypiec oraz damskim czystym wokalem. W 2017 roku zespół wyda swoją pierwszą debiutancką płytę długogrającą "Toward The Wilderness", który ukaże się już niebawem. Na nadchodzących koncertach będzie promował swoje wydawnictwo.
https://www.facebook.com/openaccessband/?fref=ts

Runika
Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Zamordism
Zamordism to kapela, której motto brzmi "Boobs&Booze We Don't Refuse". Mimo dosyć birbanckiego i frywolnego podejścia muzyków kapeli do życia i muzyki, utwory Zamordism nierzadko nawiązują do mitologii nordyckiej i czasów podbojów Wikingów. W końcu wokalistą zespołu jest sam Odyn, któremu towarzyszą berskerkowie: Gierek (gitara), Badenov (bas), Kowal (gitara), Adam (perka).
https://www.facebook.com/Zamordism/

Bilety: 20/30zł
Przedsprzedaż od 18 lutego do 15 marca.

Otwarcie bram: 19:00 Start koncertów: 19:30
Zapraszamy! Sława!

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Adres

Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 

(Dawne Bema 65)

tel. +48 602 559 066

Koncerty, imprezy, wynajem: 

kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: 

promocja@voodooclub.pl

Dojazd

Zaprzyjaźnione strony