Storm of Fate Tour 2020 – Vane & Moyra + TBH / Warszawa / 11.09.2020

Koncert przeniesiony z 21 marca! Bilety zakupione na poprzednią datę będą akceptowane!

=========================================

Storm of Fate Tour 2020 – Vane & Moyra + goście (The Burning Hands) / Warszawa / 11.09.2020

Nadchodzi sztorm w Warszawie! Vane, po sukcesach na Wacken Open Air i Pol’and’Rock Festival, wraca do stolicy, tym razem w roli headliner’a.

Partnerem i coheadliner’em w tym szaleństwie będzie wrocławska MOYRA. Koncert w Warszawie jest ostatnim z ośmiu zaplanowanych na trasie tych dwóch zespołów. W roli supportów wystąpi The Burning Hands.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Czasówka:
19:00 – Drzwi
TBA

Bilety:
Przedsprzedaż: 20 zł (niebawem dostępne)
W dniu koncertu: 30 zł

Zagrają :
Vane (groove / melodic death metal)
MOYRA (melodic death metal)
The Burning Hands (groove / death metal)

*** Promocyjnie Wspieraą Nas ***
HESUSzataniecAltercoreErnie Ball PolskaDeathMagnetic.plStrefa Music Art.wyspa.fmMusic WolvesMusic AlertWiara RockaMetal Mundus – Lepsza Strona RockaMagazyn Gitarzystaheavyrock.plMetalSideBlack Widow Radio

================

▶▶▶ V A N E – Kraków
https://vane.band
https://www.youtube.com/c/VANEband
https://www.facebook.com/vane.band/
https://vaneband.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/5ajH3C8yvTzCSv7STcqXnz?si=fGRt50xpRgejpThz-Fdb5A

Vane łączy w całość ciężkie, a jednocześnie melodyjne riffy, potężny wokal, szybkie bębny i brudny bas wraz z głęboko zakorzenioną w Złotej Erze Piractwa estetyką i historią. Zespół został założony pod koniec 2016 roku przez dwóch przyjaciół – Mateusza Gajdzika i Roberta Zembrzyckiego. W krótkim czasie gitarzyści zrekrutowali pozostałych członków zespołu – Marcina Frąckowiaka, Marcina Parandyka oraz Marcina Zdeba i nagrali debiutancką EP’kę The Prologue.

Rok później Vane wydało debiutancki album Black Vengeance. Siedem nowych utworów wraz z kawałkami z EP złożyły się na historię jednego z najbardziej intrygujących piratów w historii. Zespół zaprezentował się rzeszy fanów na trasie koncertowej i nagrał trzy tematyczne teledyski.

Od tamtego czasu zespół wydał 2 kolejne single The Ritual oraz Row, Ye Scallywags!. Ten ostatni nagrany już bez Marcina Zdeba, który pożegnał się z zespołem.

⚡️ Rise To Power (video) https://youtu.be/YO_Aa7wAp1o
⚡️ Mutiny (video) https://youtu.be/IBXXPqS-0uQ
⚡️ The Ritual (video) https://youtu.be/bIr3Q-66PW8

================

▶▶▶ M O Y R A – Wrocław
https://www.youtube.com/channel/UCHrUPhUCj1NCohZMhSkfNZg
https://www.instagram.com/moyra_official/
https://www.facebook.com/MOYRAPL/

MOYRA to kapela z gatunku melodic death metal przeplatającego się z elementami modern. Energetyczne granie, chwytliwe melodie połączone z ciężarem instrumentów, a także wokal, który stosuje różne techniki – od screamu, przez growl, aż po czyste partie. To wszystko nadaje tej kapeli swój własny klimat.

Moyra powstała w 2017 roku jako projekt charyzmatycznej wokalistki Margo. Jej pierwszy skład zasilili Damian Paszczak (gitara), Rafał Miedziński (ex perkusja Lost Soul), Karol Fujarki (gitara) oraz Kacper Kulios (bas).

Zespół ma na swoim koncie występ na kilku festiwalach plenerowych Beer Fest – Chorzów, Festiwal Uwolnić Muzykę u boku Vader i Rotting Christ , Pol’and’Rock – Scena Lecha, Książ Rock Zone, Siekiera Fest wraz z Frotside i Materią. Oprócz tego zagrali u boku Kat&Roman Kostrzewski, Percival Schuttenbach oraz Infected Rain. Mają też na koncie kilka mniejszych, klubowych koncertów, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Moyra w roku 2017 wydała pierwszy mini album pt. Threads of Fate, a obecnie jest w trakcie nagrywania kolejnej EP’ki – premiera przewidywana w pierwszym kwartale 2020r.

⚡️ The rising Sun (video) https://youtu.be/C0X4TiZEo8A
⚡️ MindHell (video) https://youtu.be/JWfG6zU8f8k

================

▶▶▶ T H E _ B U R N I N G _ H A N D S – Wrocław
https://www.facebook.com/tbhpoland/
https://theburninghandsband.bandcamp.com/releases

Zespół uformowany został w 2013 r. z inicjatywy Krzysztofa Kamisińskiego (perkusja) oraz Łukasza Uchwała (gitary). W stosunkowo krótkim czasie szeregi uzupełnił Marcin Szadyn (bas) oraz Damian Kikoła odpowiedzialny za wokale. Panowie inspirowani formacjami z nurtu New Wave Of American Heavy Metal oraz czerpiąc garściami ze źródła polskiego Death Metalu stworzyli w 2017 roku swoje pierwsze wydawnictwo „Particles of Humanity”.

Potwierdzeniem dobrej formy oraz potencjału jaki drzemie w Płonących Dłoniach są sukcesy na Mayday Rock Festiwal 2016 (Nagroda Prezydenta Miasta Głogowa) oraz niedawne zwycięstwo w festiwalu Barrocko Fest Vol. 15 w Czeskim Trzyńcu.

⚡️ Heart Of Aggression https://youtu.be/FrKz-wAl4IA
⚡️ Strategy Of Self Destruction https://youtu.be/XPQy6cXQsF0


Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

Dokładny harmonogram koncertu zostanie ogłoszony później.