Storm of Fate Tour 2020 – Vane & Moyra + goście / Warszawa /

Storm of Fate Tour 2020 – Vane & Moyra + goście / Warszawa / 21.03.2020

Na przestrzeni czterech tygodni zespoły Vane i MOYRA zagrają na wspólnej trasie „Storm of Fate Tour 2020” w ośmiu klimatycznych klubach rozsianych po całym kraju.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Start:
18:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 20 zł w sieci GoOut
W dniu koncertu: 30 zł

???? GoOut: https://goout.net/pl/koncerty/vane+moyra+goscie/uecbf/+ixsro/
???? Kolekcjonerskie: https://vane.band/pl/product/bilet-storm-of-fate-vane-moyra-supporty/?attribute_pa_city=warszawa-pl

Zagrają :
Vane
MOYRA ( melodic death metal )
TBA ( pirate groove / melodic death metal )
TBA

================

▶▶▶ V A N E – Wrocław
https://vane.band
https://www.youtube.com/c/VANEband
https://www.facebook.com/vane.band/
https://vaneband.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/5ajH3C8yvTzCSv7STcqXnz?si=fGRt50xpRgejpThz-Fdb5A

Vane łączy w całość ciężkie, a jednocześnie melodyjne riffy, potężny wokal, szybkie bębny i brudny bas wraz z głęboko zakorzenioną w Złotej Erze Piractwa estetyką i historią. Zespół został założony pod koniec 2016 roku przez dwóch przyjaciół – Mateusza Gajdzika i Roberta Zembrzyckiego. W krótkim czasie gitarzyści zrekrutowali pozostałych członków zespołu – Marcina Frąckowiaka, Marcina Parandyka oraz Marcina Zdeba i nagrali debiutancką EP’kę The Prologue.

Rok później Vane wydało debiutancki album Black Vengeance. Siedem nowych utworów wraz z kawałkami z EP złożyły się na historię jednego z najbardziej intrygujących piratów w historii. Zespół zaprezentował się rzeszy fanów na trasie koncertowej i nagrał trzy tematyczne teledyski.

Od tamtego czasu zespół wydał 2 kolejne single The Ritual oraz Row, Ye Scallywags!. Ten ostatni nagrany już bez Marcina Zdeba, który pożegnał się z zespołem.

⚡️ Rise To Power (video) https://youtu.be/YO_Aa7wAp1o
⚡️ Mutiny (video) https://youtu.be/IBXXPqS-0uQ
⚡️ The Ritual (video) https://youtu.be/bIr3Q-66PW8

================

▶▶▶ M O Y R A – Wrocław
https://www.youtube.com/channel/UCHrUPhUCj1NCohZMhSkfNZg
https://www.instagram.com/moyra_official/
https://www.facebook.com/MOYRAPL/

MOYRA to kapela z gatunku melodic death metal przeplatającego się z elementami modern. Energetyczne granie, chwytliwe melodie połączone z ciężarem instrumentów, a także wokal, który stosuje różne techniki – od screamu, przez growl, aż po czyste partie. To wszystko nadaje tej kapeli swój własny klimat.

Moyra powstała w 2017 roku jako projekt charyzmatycznej wokalistki Margo. Jej pierwszy skład zasilili Damian Paszczak (gitara), Rafał Miedziński (ex perkusja Lost Soul), Karol Fujarki (gitara) oraz Kacper Kulios (bas).

Zespół ma na swoim koncie występ na kilku festiwalach plenerowych Beer Fest – Chorzów, Festiwal Uwolnić Muzykę u boku Vader i Rotting Christ , Pol’and’Rock – Scena Lecha, Książ Rock Zone, Siekiera Fest wraz z Frotside i Materią. Oprócz tego zagrali u boku Kat&Roman Kostrzewski, Percival Schuttenbach oraz Infected Rain. Mają też na koncie kilka mniejszych, klubowych koncertów, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Moyra w roku 2017 wydała pierwszy mini album pt. Threads of Fate, a obecnie jest w trakcie nagrywania kolejnej EP’ki – premiera przewidywana w pierwszym kwartale 2020r.

⚡️ The rising Sun (video) https://youtu.be/C0X4TiZEo8A
⚡️ MindHell (video) https://youtu.be/JWfG6zU8f8k

================

Dokładny harmonogram koncertu i informacje na temat supportów zostaną ogłoszone niebawem


Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin