Stand-up: Puzyr / Splin / Dąbrowski (Warszawa)

Już w marcu w Warszawie pojawi się trzech młodych gniewnych stand-upu.

Wystąpią dla was:

Piotr Splin – stand-up – Smutny śmieszek, niegdyś prowadzący bloga poświęconego komedii „Życie to tylko komedia”. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi, wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. Obawia się, że może być hipochondrykiem, ale lekarze mówią, że to tylko sobie wmawia.

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Kuba Dąbrowski Stand-Up– Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Godzina: 20:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż w sieci KupBilecik.pl/ 35 zł (w dniu występu na wejściu)

Bilety dostępne na stronie kupbilecik:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50015/Warszawa/Splin+-+Puzyr+-+D%C4%85browski+-+STAND-UP/

Zapraszamy!

—–

*Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone

**Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym


Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin